Soru:After Effects Auto trace yapamıyorum.

En yaygınca kullanılan görsel efekt programı olan After Effects için bir köşe açtık buraya.
ArisaFilms
The Recruit

Soru:After Effects Auto trace yapamıyorum.

Mesaj gönderen ArisaFilms » 05 Eyl 2019 19:14

Merhabalar arkadaşlar foruma yeni katıldım burası AfterFX hakkında çok yardımcı olacağını düşünüyorum.Şimdiden yardım edeceklerede teşekkür ediyorum. Sorum şu : CSGO Edit yapmak istiyorum videoyu çektim herşey hazır fakat Pen tool ile maskeleme yapmak istediğim silah'a Firegun efekti vermek istiyorum autotrace yaptığımda ekran bembeyaz oluyor ya da maskeleme yaptığım ekranın tamamı beyaz veya başka bir renk oluyor.Auto trace tutorialslere baktığım gibi yapıyorum fakat diğer kişilerin yaptığı gibi olmuyor dediğim sorunla karşı karşıya kalıyorum 2 haftadır en sonunda buraya yazayım dedim sorunun kaynağı nedir acaba?

Kullanıcı avatarı
KEzzAP
Site Admin
Meslek: Akademisyen (Siyaset Bilimi)
İletişim:

Mesaj gönderen KEzzAP » 05 Eyl 2019 20:20

Bu şekilde yapmaya çalıştığınız şeyi anlamak çok zor. Baştan sona ne yaptığınızın videosunu kaydedin, anlamaya çalışalım.
Lütfen özel mesaj ile genel sorular sormayınız, cevaplamıyorum. Aynı soruyu forumda sorunuz. Ancak benimle ilgili bir sorunuz varsa özel mesaj ile sorunuz.

Youtube sinema eğitim kanalım: https://www.youtube.com/user/GerillaFilmYapimi

ArisaFilms
The Recruit

Mesaj gönderen ArisaFilms » 08 Eyl 2019 16:36

Tamamdır geri dönüşün için teşekkür ederim :)

Bu videoda 55.snden itibaren auto-trace işlemi başlatıyor. Daha öncesini izlerseniz yeşil ekran koymuş bir tane o yeşil ekranın çok önemi var mı? Yapan kişinin kullandıgı dosyalara ulaştım 4 gblik avi dosyası kullanıyor o fakat ben pngye ulaştım acaba pngden dolayımı oluyor avimi olması gerek autotrace için? Yoksa auto-traceyimi yanlış kullanıyorum anlamadım :)

Kullanıcı avatarı
KEzzAP
Site Admin
Meslek: Akademisyen (Siyaset Bilimi)
İletişim:

Mesaj gönderen KEzzAP » 09 Eyl 2019 12:04

Png fotoğraf formatıdır, muhtemelen ondan olmuyor.
Lütfen özel mesaj ile genel sorular sormayınız, cevaplamıyorum. Aynı soruyu forumda sorunuz. Ancak benimle ilgili bir sorunuz varsa özel mesaj ile sorunuz.

Youtube sinema eğitim kanalım: https://www.youtube.com/user/GerillaFilmYapimi

“After Effects” sayfasına dön