Forum

1000 mbps fiber int...

1000 mbps fiber internet

13 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
1,725 Görüntüleme
(@mustafasaglam)
Gönderiler: 4
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar,

1000 Mbps internet arayışı içerisindeyim atlantisnet adında bir firma bu hizmeti sağlıyormuş sanırım, kullanan var mı ya da kullanmayı düşünen ?

Gönderildi : 22/07/2023 12:22 pm
(@tunabrcy)
Gönderiler: 5

ben kullanıyorum önerebilriim hızları çok iyi fiyatı da diğer firmalara göre çok uygun bence sormak istediğin bi şey olursa söylersin

Bu ileti 9 ay önce tarafından tunabrcy tarihinde düzenlendi

Gönderildi : 03/08/2023 2:44 pm
(@zafergazi22)
Gönderiler: 13

Hiçbirini tavsiye etmem. Bodrum'da yaşayan bir arkadaşım için birkaç tanesini denedim, hepsi başlangıçta iyi ama sonrasında birer sorun haline geliyorlar. Öncelikle müşteri hizmetleri diye bir şey yok, hiçbir sorununu arayarak halledemiyorsun. Saçma sapan bir bilgisayarlı yanıtlama sistemi, hepsi o kadar. Tek bildikleri para istemek. Taahhütsüz diye övünerek sundukları hizmet aslında müşterinin aleyhine bir durum. Taahhütlü aboneliklerde bir ya da iki yıl aynı fiyatta kullanabiliyorsun. Ama Taahhütsüz olduğu zaman her ay zam, her ay zam. Ayrıca kafalarına göre hız değişikliği yapıp yine yüksek ücret talep ediyorlar, buna karşılık itiraz da edemiyorsun çünkü muhatabın yok. Tek çaren kalıyor, iptal etmek. En iyisi yine Türk Telekom, en azından taahhütlü ve bir/iki yıl fiyat artışı olmadan kullanabiliyorsun..

Gönderildi : 05/08/2023 1:10 pm
(@tunabrcy)

türk telekom tamamen fiyasko diğerlerini kötüleyip türk telekom demeniz de baya ilginç oldu hiç bulaşma ona bence

Gönderildi : 05/08/2023 3:34 pm
(@mustafasaglam)
Konu başlatıcı

gerçekten türk telekomu çoğu kişi önermiyor kullanmadım ama duyduklarım bu yönde

Gönderildi : 14/08/2023 4:43 pm
(@tunabrcy)

en iyisi atlantisnet altyapında uygunsa hiç düşünmeden geç derim

Gönderildi : 18/08/2023 2:28 pm
(@mustafasaglam)
Konu başlatıcı

altyapı uygun ya geçmeyi düşünüyorum paketleri de iyi

Gönderildi : 21/08/2023 9:40 am
(@tunabrcy)

eğer geçersen benim ismimi söyler misin 

Gönderildi : 22/08/2023 11:48 am
(@mustafasaglam)
Konu başlatıcı

tamam öyle yaparım geçerken

Gönderildi : 24/08/2023 9:30 am
(@zafergazi22)

@tunabrcy Ben Türk Telekom'u övmüyorum, en azından taahhütlü hizmet veriyor ve en az bir yıl en çok 2 yıl hiç fiyat artışı olmadan aboneliğine devam edebiliyorsun. Taahhütsüz olan diğerleri ise fiyatlarına her ay zam yapıyorlar. Yaşadığım olayı ayrıntısıyla anlattım, hâlâ neyi anlamadınız? Taahhütsüz olmakla övünen ve bunu matah bir şeymiş gibi pazarlayanlara asla inanmayın, abone falan da olmayın. En ufak bir sorunda ya da itirazda tek bir muhatap bile bulamıyorsunuz, bir sürü telefon numaraları veriyorlar ama hiç birine ulaşamıyorsunuz. Hâlâ abone olmak istiyorsanız siz bilirsiniz.

Gönderildi : 25/08/2023 10:52 am
(@zafergazi22)

@mustafasaglam Paketler iyi olabilir, hepsi öyle zaten, ama asıl hikâye abone olduktan sonra başlıyor. Taahhütsüz hizmet alacaksanız ödediğiniz ücret her ay değişecektir.

Gönderildi : 25/08/2023 10:54 am
(@tunabrcy)

@zafergazi22 taahhütsüz seçenler zaten bunun bilincinde herkesin kendi kararı ben de sadece fikrimi belirttim sizin gibi

Gönderildi : 25/08/2023 2:27 pm
(@atann-media)
Gönderiler: 2

Keşke bu tür hizmetler daha çok yaygınlaşsa. Şuan mecburen Türk Telekom'a devam ediyoruz. Onda da Upload yavaş yine. En azından yükleme ve indirme hizmeti eşit sunsalar...

Bu ileti 7 ay önce tarafından spidervis tarihinde düzenlendi

Gönderildi : 27/09/2023 2:44 am
Paylaş: