Forum

Özel Mesaj

5 Gönderi
2 Üyeler
1 Likes
1,714 Görüntüleme
1
Başlığı açan

Ben gördüğüm sorunları buraya yazayım spidervis okuyup görecektir sizinkilerle birlikte.

Ben mi bulamadım bilmiyorum ama özel mesaj atılamıyor sanırım şu anda. 

4 Yanıt
0

Yok. Özel mesaj özelliğimiz yok. Ekleyebilirim, fakat acil gerek duymadım, nasılsa çoğu kişi kullanmıyor diye. Eğer kullanılıyorsa ekleriz.

Alternatif yolları yazayım. Mesela eski forumdaki gibi mention sistemi burada da devam ama @kezzap şeklinde direkt yazarak oluyor. Herkesin kullanıcı adı profil resminin altında yine başında @ işaretiyle birlikte yazıyor. Oradan da kopyalanabilir.

Yönetime ayrıca ulaşmak isteyen ise buradan gizli soru oluşturup, sadece site görevlilerinin görebileceği bir mesaj atabilir.

//Bu soru cevap forumunu yeni oluşturdum. Kezzap'ın sorusunu da yeni forumun özelliklerini öne çıkarıp neler yapabileceğimizi görmek adına başka konudan kesip buraya aldım. Örneğin burada sorulan sorular oylanabiliyor. Özel mesaj özelliğini kimler istiyorsa oylasın. İstemeyen de negatif oy atar. Ona göre toplam sayıyı görürüz.

0
Başlığı açan

Olsun abi özel mesaj. Özel mesajsız forum mu olur. Dedikodu yapıyoruz orada arkadan. 🙂 

0

Türkçe'de mişli geçmiş zaman diye bir zaman dilimi var. Diğer dillerde (en azından benim konuştuklarım içinde) böyle bir zaman görmedim. Sırf dedikodu için ayrı bir zaman oluşturmuşuz 🙂 Bundan dolayı olsa gerek, bu özel mesaj özelliği için dışarıdan talepler geliyordu ki aslında böyle talepleri forum içine bekliyoruz.

Lafın kısası, özel mesaj özelliği bugün itibariyle eklendi. Bunun için üye profillerini değiştirdim ki zaten herhangi bir üyenin ismine tıklayınca otomatik yönlendirileceksiniz. Gelen kutusunu, gönderilen mesajları ve favori olarak seçtiğiniz yıldızlı mesajları listeleyebilirsiniz. Yine göreceğiniz gibi avatarlarınızı taşıyamadım. Zaten anlamışsınızdır, bunla uğraşmak için de pek istekli değilim. Dileyen profil sayfası için avatar ve arka plan görselini kendi yükleyebilir.

Mesaj göndermek için ya ilgili kişinin profiline girip, "özel mesaj" butonuna tıklarsınız ya da kendi profilinizdeki "yeni mesaj" kısmında iletişime geçmek istediğiniz üyenin kullanıcı adını yazacaksınız.

0
Başlığı açan

Ellerine saglik da avatar kismi niye asagi kaydi ? 🙂 

spidervis 18/02/2021 5:42 pm

Burası soru cevap forumu olduğu için böyle. Diğer normal forumlarda değişiklik yok. Sadece dilek ve şikayet kutusuna özel.

Paylaş: