Çok üzüldüm - hepsiburada.com

İkinci el ürünlerinizi sergilemeniz, ihtiyacınız olan ürünü aramanız ve kiralık dayreleriniz için Film Fabrikası gururla sunar:
Pazar Yeri (a.k.a.) İkizlere Takke.
aysegul
Dr.Strangelove

Çok üzüldüm - hepsiburada.com

Mesaj gönderen aysegul » 08 Kas 2018 08:08

Çok üzüldüm-Umarım Kimsenin başına gelmez

Resim
Merhabalar,bundan bir hafta önce hepsiburada.com dan Asus notebook aldım fakat gelen bilgisayar sitedeki bilgisayardan farklıydı bende kurulumunu vs yapmadan kutusuna koyup geri iade için gönderdim fakat iade kabul edilmedi,sebebi kutusunun açılmasıymış (deforme olmuş denildi) ve bilgisayar geri gönderildi...

Şimdi ben bu olaydan sonra Tüketici hakem heyetine gidip şikayet ettim,oradaki arkadaş bilgisayarı kargodan almamı söyledi..

Sizlerden sorum,daha önce benzer bir durum yaşamış olan var mı ? Ya da bu süreçte başka ne yapmam gerekiyor ? Birde süreç olumsuz olursa bilgisayarın kargoda geri dönüşte vs zarar görmesinden korkuyorum.

Yardım etmek isteyenler için:
http://www.facebook.com/groups/YardimDukkani/ permalink/1352768604865369

halostendap
The Legend
Meslek: komedyen

Mesaj gönderen halostendap » 08 Kas 2018 09:24

evet üzücü
eski nickim intercapiller.

Artık instagramdayım| https://www.instagram.com/halitstandup

Kullanıcı avatarı
spidervis
Moderator
Meslek: Besteci ve ses düzenleyici
İletişim:

Mesaj gönderen spidervis » 08 Kas 2018 22:11

Aynı siteden iki kez başım ağrımıştı. 5 yıl kadar önce, tablet siparişi vermiştim. Tabii birinci el diye ama bana ikinci el, çizik, büzük bir ürün geldi. İadesi kolay oldu, hemen ertesi gün gönderdim. Cüzi bir miktar kargo parası zarar etmiştim galiba yanlış hatırlamıyorsam. 2 yıl kadar önce de samsung telefon almıştım, yine ekranı çizik, dokunmatiği çalışmayan bir telefon geldi. Firmayı aradığımda teknik servise yönlendirdiler, ücretsiz tamir edilecek diye ama servis telefona el koyup, en az 1 hafta sonra belki tamir edecekti. O yüzden ertesi gün onu da iade ettim. Hiç ücret ödemedim diye hatırlıyorum, sadece zaman kaybım olmuştu.

Yalnız site hepsiburada ama farklı satıcılar oluyor. Ben bu kötü tecrübelerimi yaşarken kimden aldığımı hatırlamıyorum.

“Alım - Satım ve Kiralama” sayfasına dön