Online Ortak Çalışma Hizmeti, Wipster

Film çekeceğim ama ekürim yok, kankam yok, tek başına ne yapayım, selfie mi çekeyim diye isyan etmeyin.
Ekip arayın. Bu başlıkta...
Forum kuralları
1. Bu başlıkta aradığınız ekibi tek bir başlık altında arayabilirsiniz.
Söz konusu başlık budur: viewtopic.php?f=79&t=20491

2. Ekibi affedersiniz amele pazarında işçi arar gibi aramayınız. Aksi halde Kibar Feyzo'daki "sen gelme ulan ayı" diyen adam gibi olursunuz maazallah. Belirtilmesi gereken şeyler basittir: Ne istiyorsunuz? Para verecek misiniz? Proje ne zaman? Kaç gün sürecek?

3. Forum içi 100 mesaja ulaşmış olan kişiler, bu anabaşlıkta kendi ilanlarını açabilme hakkına sahiptir Diğerleri yukarıda belirtilen viewtopic.php?f=79&t=20491 başlığına yazmak zorundadırlar. (100 kabaca bir rakamdır.)

4. 18.04.2017 tarihinden önce bu forumlarda açılan başlıklar, "arşive" kaldırılacak. Bu şu demektir, mesajlarınıza ve başlıklarınıza erişebilirsiniz, ama mesaj atamazsınız. İsteğimiz, arayışınız sürüyorsa, ana başlığa mesajınızı kopyala yapıştır yapmanız. (100 mesajın üzerindeyseniz, 100 mesaj üzerindeyim ve başlığım arşive kaldırılmış şeklinde özel mesaj atın lütfen.)

Bu basit dört kurala uyulmadığı taktirde moderatörler mesajları onaylamayacak veya sileceklerdir.
Kullanıcı avatarı
spidervis
Moderator
Meslek: Besteci ve ses düzenleyici
İletişim:

Online Ortak Çalışma Hizmeti, Wipster

Mesaj gönderen spidervis » 26 Şub 2020 06:20

Bizde pek kullanılacağını sanmıyorum ama Avrupa seviyor böyle hizmetleri.

https://wipster.io

Online çalışmalarda ses, video ve pdf dosyalarını ortak olarak açıp, üzerine konuşma imkanı sağlıyor. 2 kişiye kadar ücretsiz kullanılabilir, fazlası için kişi başına fiyat artıyor.
Resim

Resimdeki gibi waveform üzerine yorum bırakıp, burada kemanlar girsin, şurada bass düşsün diye tartışılabilir. Ben şimdiye dek çalıştığım kişilerle benzer şekilde dakika saniye not ederek iş yaptım. Burada bunun farkı canlı ve anlık olması. Yine de bana gerek yok gibi geliyor, belki kısa filmler için uygun olur ama alternatif bir yöntem olarak kalsın burada bahsetmiş olalım.

Kullanıcı avatarı
KEzzAP
Site Admin
Meslek: Akademisyen (Siyaset Bilimi)
İletişim:

Mesaj gönderen KEzzAP » 26 Şub 2020 09:58

Güzelmiş, kalabalık işlerde işlevi olur. Onlarca insanın geri bildirimini tutmak ve birbirleriyle etkileşim sağlamalarına imkan tanımak kolaylaşır.
Lütfen özel mesaj ile genel sorular sormayınız, cevaplamıyorum. Aynı soruyu forumda sorunuz. Ancak benimle ilgili bir sorunuz varsa özel mesaj ile sorunuz.

Youtube sinema eğitim kanalım: https://www.youtube.com/user/GerillaFilmYapimi

“Ekip Arayışı” sayfasına dön