Ekip Arama Ana Başlığı

Film çekeceğim ama ekürim yok, kankam yok, tek başına ne yapayım, selfie mi çekeyim diye isyan etmeyin.
Ekip arayın. Bu başlıkta...
Forum kuralları
1. Bu başlıkta aradığınız ekibi tek bir başlık altında arayabilirsiniz.
Söz konusu başlık budur: viewtopic.php?f=79&t=20491

2. Ekibi affedersiniz amele pazarında işçi arar gibi aramayınız. Aksi halde Kibar Feyzo'daki "sen gelme ulan ayı" diyen adam gibi olursunuz maazallah. Belirtilmesi gereken şeyler basittir: Ne istiyorsunuz? Para verecek misiniz? Proje ne zaman? Kaç gün sürecek?

3. Forum içi 100 mesaja ulaşmış olan kişiler, bu anabaşlıkta kendi ilanlarını açabilme hakkına sahiptir Diğerleri yukarıda belirtilen viewtopic.php?f=79&t=20491 başlığına yazmak zorundadırlar. (100 kabaca bir rakamdır.)


4. 18.04.2017 tarihinden önce bu forumlarda açılan başlıklar, "arşive" kaldırılacak. Bu şu demektir, mesajlarınıza ve başlıklarınıza erişebilirsiniz, ama mesaj atamazsınız. İsteğimiz, arayışınız sürüyorsa, ana başlığa mesajınızı kopyala yapıştır yapmanız. (100 mesajın üzerindeyseniz, 100 mesaj üzerindeyim ve başlığım arşive kaldırılmış şeklinde özel mesaj atın lütfen.)

Bu basit dört kurala uyulmadığı taktirde moderatörler mesajları onaylamayacak veya sileceklerdir.
betass
The Recruit
Mesajlar: 1
Kayıt: 21 Eyl 2019 20:44

Re: Ekip Arama Ana Başlığı

Mesaj gönderen betass » 21 Eyl 2019 22:30

öncesinde başlık açmıştım şimdi farkettim olayı. neyse aynısını iletelim.

Selam iyimser yada çok zeki paragöz insanlar. Bir senaryo var elimde ama ne teknik ne mekanik bir bütçe var görünürde. Bir ekip lazım ama film bir yandan senaryodan bağımsız tepki ve hal hareketlerine girmesi gerek. Konuşuruz o detayları olası ekibimizle. Şimdi olası ekibimizin olma olasılığı hakkında konuşalım.

Ben şuan tek kişiyim. Senaryo yazdım ama başka hiçbir şey yapamadım. Ne arkadaş var destekçi, ne bir şey. Çokta zengin değilim hani... her türlü şeye ihtiyacım var yani.

Fiyatı, süresi, gereklilikleri ne olur? Kurallara göre yazmışımdır umarım.

kısacası bir projem var ama sadece teknik değil mekanik her şey bu konuda yetersiz kalıyor. hizmetinizden faydalanmak isterim, ama şuan sadece 50 liraya sahip olduğumu da belirtirim. durum kötü tabii, o yüzden icraata geçmeye karar verdim. yoksa yarım yamalak bir adamım ben. herkesle uzun uzun tartışabiliriz.

Cevapla

“Ekip Arayışı” sayfasına dön