Forum

"Şu Filmin Adı...
 

[Sabit] "Şu Filmin Adı Neydi?" Başlığı

79 Gönderi
42 Üyeler
0 Reactions
34 K Görüntüleme
(@wenom)
Gönderi: 11
 

@wenom Misbegotten

Teşekkür ederim, bir de türkçe dublajını bulabilirsem çok güzel olacak. Piyasada alt yazılı olanını bile bulamadım.

 
Gönderildi : 20/02/2019 3:58 pm
(@kezzap)
Gönderi: 0
Admin
 

Nerede izlediğinizi hatırlıyorsanız, o kanalın arşivinde vardır diye düşünüyorum. Tabi oradan alamazsınız muhtemelen. En kesin çözüm Türkiye dağıtımcısını falan bulmak sanırım.

 
Gönderildi : 20/02/2019 5:05 pm
(@wenom)
Gönderi: 11
 

Arkadaşlar yakın zamanda bir film izlemiştim, Bir erkekle sarışın bir kadın kredi çekip 1 ev satın alıyorlar, işerinden istifa edip bu evi yap sat yapmak istiyorlar. Evdeki hasarlı yerleri yapıyorlar, bu sırada genç bir adamla tanışıyorlar ve adam filmin devamında ev sahibi adamın çatıdan düşüp bacağının kırılmasını filen sağlıyor. Daha sonra sarışın kadınla yakınlaşmaya çalışıyordu. Bu filmi bütün google da aradım 2 3 defa izlememe rağmen adını hatırlayamıyorum. Çok aksiyonlu bir film değildi, bilen birisi varsa yardımcı olursa sevinirim.

 
Gönderildi : 11/11/2019 12:33 am
(@mazonami)
Gönderi: 1
 

Merhabalar,

Uzun zamandır hangi film olduğunu merak ettiğim birkaç film var. Doğru yere doğru bir başlık açıp açamadığımı bilmiyorum ama bu filmi bulmak artık hayat memat meselesi olacak gibi benim için 🙂

Filmden sadece filmin son sahnesini hatırlıyorum çünkü bu filmi izlerken sene 1993-94 civarı olmalı.

Son sahnede hatırladığım: çöldeki bunkerda kızıyla yaşayan son insan cyborg tarafından öldürülür. Ama cyborgun geldiği bunkerdaki adam ve Kızı tarafından ekranlarda görünüyor. Adam ensesinden Matrix’te olduğu gibi kablo bağlıyor. Ama bağlayamadan cyborg adamı öldürüyor.

Buna benzer bir film hatırlayan varsa lütfen bana filmin adını söylesin 🙁

İlgilenen herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

 
Gönderildi : 13/11/2019 1:45 am
Sayfa 6 / 6
Paylaş: