Bildirimler
Tümünü temizle

Yeni siteye ilk kez gelen eski üyelerin, giriş yapabilmek için şifrelerini sıfırlamaları gerekiyor.

Şifre sıfırlamak için buraya tıklayın

Premiere Pro CC 2018 Klavye Kısayolları Ekranının Ekrana Sığmaması

erkansaglam
(@erkansaglam)
Django

Merhaba,

KEzzAP hocamın youtube videolarını keşfettikten sonra birkaç klavye kısayolu değiştirmek istedim. Değiştirdim ama pencereyi küçültemediğim için değişiklikleri kaydedemiyorum.

Ekran Görüntüsü:

Alıntı
Başlığı açan Gönderildi : 22/05/2019 12:37 am
KEzzAP
(@kezzap)
Godfather Admin

Hızlı resim'e yüklenmiş resimleri göremiyorum yurtdışındayım.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/05/2019 12:58 am
erkansaglam
(@erkansaglam)
Django

Hızlı resim'e yüklenmiş resimleri göremiyorum yurtdışındayım.

CevapAlıntı
Başlığı açan Gönderildi : 22/05/2019 1:16 am
KEzzAP
(@kezzap)
Godfather Admin

Pencereyi neden küçültmeniz gerekiyor onu anlamadım. Değişiklikleri yapın, yukarıdaki save as'e tıklayın, paneli kapatın.

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/05/2019 3:58 am
erkansaglam
(@erkansaglam)
Django

Pencereyi neden küçültmeniz gerekiyor onu anlamadım. Değişiklikleri yapın, yukarıdaki save as'e tıklayın, paneli kapatın.

Çünkü kısayolları değiştirip save as dedikten sonra sağ alttan ok demem lazım diye düşünüyorum. Ama ben diyemediğim için geçerli olmuyor.

CevapAlıntı
Başlığı açan Gönderildi : 22/05/2019 10:17 am
KEzzAP
(@kezzap)
Godfather Admin

Sorununuz Premiere'den değil taskbar yani, windows'un alttaki çubuğundan kaynaklanıyor muhtemelen. Onu her zaman üstte ol diye ayarlamış olmalısınız ki program panellerinin üzerine çıkarak kapatıyor. Normalde program panelinin gözükmesi gerekir. Ya da paneli tutup yukarı çekmeyi deneyin bir.

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/05/2019 2:50 am
erkansaglam
(@erkansaglam)
Django

Sorununuz Premiere'den değil taskbar yani, windows'un alttaki çubuğundan kaynaklanıyor muhtemelen. Onu her zaman üstte ol diye ayarlamış olmalısınız ki program panellerinin üzerine çıkarak kapatıyor. Normalde program panelinin gözükmesi gerekir. Ya da paneli tutup yukarı çekmeyi deneyin bir.

Dediklerinizi denedim ama maalesef yine olmadı.

CevapAlıntı
Başlığı açan Gönderildi : 24/05/2019 3:32 pm
KEzzAP
(@kezzap)
Godfather Admin

Save as'a tıkladıktan sonra ne çıkıyor?

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/05/2019 3:48 pm
erkansaglam
(@erkansaglam)
Django

Save as'a tıkladıktan sonra ne çıkıyor?

Save as dedikten sonra default gibi isim vermem gerekiyor. Yapıyorum ama alttan ok denediğim için olmuyor sanıyorum. O an olsa bile sonra kapatıp açsam yine eski ayarda kalıyor.

CevapAlıntı
Başlığı açan Gönderildi : 25/05/2019 1:55 am
KEzzAP
(@kezzap)
Godfather Admin

Alttan ok falan demeniz gerekmiyor aslında isim verdikten sonra. Bilemedim, görmeden bir şey söylemek çok zor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/05/2019 4:13 am
Paylaş: