Forum

Vantage Point (2008...

Vantage Point (2008)

5 Gönderi
2 Üyeler
0 Likes
2,136 Görüntüleme
 Hepa
(@hepa)
Gönderi: 0
Başlığı açan

Vantage Point

https://www.youtube.com/watch?v=

Resmi Sitesi
IMDB

*our AC-130 in the air

Gönderildi : 17/02/2008 7:27 pm
 Hepa
(@hepa)
Başlığı açan

-Değişik bir kurgu ile bizi bekliyor sanırım, Lost hayranları filmde Jack S. karakterini canlandıran Matthew Fox'ı izleyecekler Ajan Taylor olarak.Türkiye gösterimi 11 Nisan olan film Amerika'da bu hafta geliyor.

*our AC-130 in the air

Gönderildi : 17/02/2008 7:28 pm
 Düd
(@dud)

Fragmanını ilk izlediğim günden beri merakla beklediğim bir film ama çok güzel bir fragmanı olmasına rağmen çok az kişi duydu bu filmi. Aylardır bekliyoruz.. Geçen hafta Cevahir'de kartonları vardı, yakında izleyebileceğiz nihayet demek. Ben dayanamam Nisan'a kadar dvdsi çıkarsa indiririm valla 🙂

Bildiğim kadarının, anlatabildiğim kadarı.. Eylem Planı.
Ömrünüzde duymadığınız bir sporla ilgili Türkiye'de ve dünyada neler yaşanıyor diye meraktan çatlıyorsanız Laff Ultimate'a beklerim.

Gönderildi : 17/02/2008 9:21 pm
 Hepa
(@hepa)
Başlığı açan

Nisanda geleceği için sanırım fragmanının yayınlanmasına daha var.Siyaset-CIA-komplo teorileri.. Hollywood güzel yapıyor bu tarz filmleri, bi solukta izleniyor.

*our AC-130 in the air

Gönderildi : 17/02/2008 9:22 pm
 Düd
(@dud)

Bu trailer yayınlanalaı tam 5 ay 5 gün oldu ve ben 5 ay 5 gündür merak ediyorum bu filmi :).

Bildiğim kadarının, anlatabildiğim kadarı.. Eylem Planı.
Ömrünüzde duymadığınız bir sporla ilgili Türkiye'de ve dünyada neler yaşanıyor diye meraktan çatlıyorsanız Laff Ultimate'a beklerim.

Gönderildi : 17/02/2008 9:52 pm
Paylaş: