Forum

ışık hakkında "redhead 1000W ampul nerden bulurum?&quot

21 Gönderi
14 Üyeler
0 Reactions
5,510 Görüntüleme
 Hepa
(@hepa)
Gönderi: 0

35 ve 55lik onlar, yakın ama renk değerleri, ısıları ve titremeleri farklı.
Philips pro olarak bulabilirsin kino için kullanılan ışıkları.Ersin yazmıştı forumda ev yapımı kino ile ilgili bilgiler.

*our AC-130 in the air

Gönderildi : 03/09/2009 7:22 pm
(@derdogdu)
Gönderi: 19

sonmar ticaret beşiktaşta beşiktaş spor klübünün yan tarafında tüm film sektörü ve televizyonlar buradan alırlar. nette telefon bulabilirsin. orada aradığın her şey var. kolay gelsin.

Gönderildi : 22/12/2012 6:53 pm
(@kykgm)
Gönderi: 0

sonmar ticaret beşiktaşta beşiktaş spor klübünün yan tarafında tüm film sektörü ve televizyonlar buradan alırlar. nette telefon bulabilirsin. orada aradığın her şey var. kolay gelsin.
yaşıyorsa ve hala aktifse ...

Yaş, milliyet yada özgeçmiş önemli değil; önemli olan söyleyecek bir şeyin olması.

^^KYKGM^^

Gönderildi : 22/12/2012 10:00 pm
(@eskici)
Gönderi: 98

kırmızı kafalarda kelvin sabit değil mi, ben mi yanlış anladım.Bir de sürekli ışık kaynağı başlığı altında satılıyor.Sürekli ışık kaynağı ne demek, süreksizi ne oluyor 🙂

Gönderildi : 17/04/2013 4:53 pm
(@fulgura)
Gönderi: 5141

Surekli olan normal hep yanan lambadir. Digerleri flash turunden sadece kisa sure isik veren isiklardir.

Sinema hem bir hastalık hem de tedavisinin ortak adıdır.

Sorularınızı özel mesaj yerine forum üzerinden herkese açık sormanızı rica ediyorum.

Gönderildi : 19/04/2013 3:09 am
(@folkmuzik)
Gönderi: 447

İki hafta önce hayyamın 5. katında bir dükkandan 700 tl ye 3 lü kırmızı kafa seti aldım ( 800 watt ). Bunların ampülleri sirkecide hayyamda var. Ayrıca yine sirkecide dükkanın ismini unuttum şimdi ama osram ın bayisi var. Onlarda da var...

Gönderildi : 19/04/2013 4:51 am
Sayfa 2 / 2
Paylaş: