Forum

Benim de Söyleyecek...

[Sabit] Benim de Söyleyeceklerim Var

2,915 Gönderi
139 Üyeler
7 Reactions
382.3 K Görüntüleme
(@paciente)
Gönderi: 2474

Ben de pek bir şey anlamadım filmden. Ama 0:55'ten itibaren kadraja giren çocukta gelecek var bence.

Gönderildi : 01/10/2013 5:03 pm
(@coldscream07)
Gönderi: 0

o filmi çeken yönetmen! arkadaşımızın youtube sayfasında yine kendi yazıp yönettiği 7 kısa filmi daha var ve şiddetle izlememenizi tavsiye ediyorum bu nasıl bir kafadır arkadaş .

Gönderildi : 01/10/2013 7:02 pm
(@paciente)
Gönderi: 2474

o filmi çeken yönetmen! arkadaşımızın youtube sayfasında yine kendi yazıp yönettiği 7 kısa filmi daha var ve şiddetle izlememenizi tavsiye ediyorum bu nasıl bir kafadır arkadaş .

Az önce bir kaç tanesini izledim. Anlatmak istediği bir şeyler illa ki vardır kanaatindeyim. Ben hala umudumu kaybetmedim.

Gönderildi : 01/10/2013 7:15 pm
(@coldscream07)

Az önce bir kaç tanesini izledim. Anlatmak istediği bir şeyler illa ki vardır kanaatindeyim. Ben hala umudumu kaybetmedim.
zaten videoların altına filmlerin açıklamasını yazmış sağolsun 😀 ama sonuna kadar sabredip izleyebilirsen o anlamları çıkarabilmek için kahin olmak lazım . 🙂

mesala cold filminin açıklamasını şu şekilde yapmış kendisi
İlişkilerdeki bireyler sever birbirini ama soğuk ilişkilere gebedir gibi seni seviyorum diyecek kadar cesurdur ama soğuktur kişiler ilişkilerin içinde kendini tüketir bir kaşık suda boğmak gibi boğar kendi suyunda ve sonra ilişkinin içindeki diğer kişi de boğar. Dondurmayı ilişkideki diğer kişiye sürerken metaforda sonsuz seçenekleri kapsar sürer ve sürdüğünü kendi de yalar.

Gönderildi : 01/10/2013 7:27 pm
(@coldscream07)

okadar çok dalga geçmişlerki filmle kadın en sonunda yorumları devre dışı bırakmış 😀 😀

Gönderildi : 02/10/2013 3:29 am
(@halostendap)
Gönderi: 4108

ya aslında bence bu kadının kendi sesini bulma konusunda şansı var...bana özgün geldi yaptıkları 😀
gerçi sadece bu kısasını sardırarak izledim ama...değişik yani 🙂

insta https://www.instagram.com/morehalityalcin

Gönderildi : 02/10/2013 3:33 am
(@admin)
Admin

yönetmen: gülten "ağrıtmış"

Gönderildi : 07/10/2013 4:31 am
(@goldera)
Gönderi: 390

Objektifler konusunda çok eksiğim ne yapmam lazım bunun kitabı var mı ?

Gönderildi : 15/10/2013 1:04 am
(@gurbetci)
Gönderi: 59

Evet Benimde söyleyeceklerim var. Cok Doldum kendimi buraya attim
Ya biz Yurtdisinda yasayan vatandaslar olarak ne sanssiziz arkadas.
Mesela sevdigin bir sanatci,oyuncu oluyor. Dizisi,Filmi oluyor Söyleyisilere gidiyorlar ne biliym hayran bulusmasi yapiyorlar. Ya öyle fotograf cekeyim ne bileyim bi göreyim gibi seyim yok ama. Beim hayatimda bi etkisi olmus bana biseyler katabilmis bir adamla iki cift laf etmek istiyorm. Ama yapamiyorum. Adamlar türkiye sinirlarindan disari cikmiyorlar ciksalar bi Almanya ya. Baska yok. Mesela Dügün dernek ekibi cildiriyorm ya adamlarin fotograflarini gördükce. Bide su Festivallerde gösterilen Filml olayi var. Yada belirli sinema salonlarinda. Ben Onur ünlü yü cok seviyorum gecen sene bi Film yapti "Sen aydinlatirsin geceyi" izleyemedim. Niye? Cünki film sadece trde ve ben yurtdisindayim. Mesela "Yozgat Blues" aynen aynen Mesela "behzat C ankara yaniyor" Gösterime girmedi ya. Daha nolsun. bunu okuyan olduysa allah razi olsun IYI GECELER CANLAR

[postit=]Isler gücler hep Sinema ...[/postit]

Gönderildi : 15/12/2013 6:54 am
(@halostendap)
Gönderi: 4108

Evet Benimde söyleyeceklerim var. Cok Doldum kendimi buraya attim
Ya biz Yurtdisinda yasayan vatandaslar olarak ne sanssiziz arkadas.
Mesela sevdigin bir sanatci,oyuncu oluyor. Dizisi,Filmi oluyor Söyleyisilere gidiyorlar ne biliym hayran bulusmasi yapiyorlar. Ya öyle fotograf cekeyim ne bileyim bi göreyim gibi seyim yok ama. Beim hayatimda bi etkisi olmus bana biseyler katabilmis bir adamla iki cift laf etmek istiyorm. Ama yapamiyorum. Adamlar türkiye sinirlarindan disari cikmiyorlar ciksalar bi Almanya ya. Baska yok. Mesela Dügün dernek ekibi cildiriyorm ya adamlarin fotograflarini gördükce. Bide su Festivallerde gösterilen Filml olayi var. Yada belirli sinema salonlarinda. Ben Onur ünlü yü cok seviyorum gecen sene bi Film yapti "Sen aydinlatirsin geceyi" izleyemedim. Niye? Cünki film sadece trde ve ben yurtdisindayim. Mesela "Yozgat Blues" aynen aynen Mesela "behzat C ankara yaniyor" Gösterime girmedi ya. Daha nolsun. bunu okuyan olduysa allah razi olsun IYI GECELER CANLAR
iyi gecelr 🙂

insta https://www.instagram.com/morehalityalcin

Gönderildi : 15/12/2013 3:27 pm
(@goldera)

Metnin içinde Onur Ünlüyü görünce gerisi silindi bende.Yakında DVDsi çıkar umarım gurbetçi sabırsızlıkla bekliyorum bende.

Gönderildi : 15/12/2013 3:56 pm
(@gurbetci)

Arsiz Bela "Müziyi" birakiyomus.

Gönderildi : 25/12/2013 11:06 pm
(@onucuncu_1605504554)
Gönderi: 878

Diss'tirsin gitsin 🙂

Şaka bir yana gerçekten üzüldüm.
Türkiye'de zaten kaç tane arabesk repçi var ki ?
Ekürisi Asi Styla'dan haber var mı ?

Deccal, gördüm seni sobe.

Gönderildi : 26/12/2013 4:21 pm
(@goldera)

Flashback-Altan Dönmez aşkı 2013 yılına damgasını vurur.

Gönderildi : 30/12/2013 2:27 am
(@gurbetci)

Hep düsünmüsümdür acaba bizim Türkler böyle dans etse nasil durur.
o dans eden Erkek oyuncudan bahsediyorum

Gönderildi : 17/01/2014 9:12 am
Sayfa 185 / 195
Paylaş: