Forum

100 yıllık geyik......

100 yıllık geyik.... Biz de yapalım mı?

31 Gönderi
12 Üyeler
0 Reactions
4,771 Görüntüleme
(@gorkem)
Gönderi: 0
Başlığı açan

Eşiniz, sevgiliniz, kız kardeşiniz.... Oyuncu ve bir projesinde sevişecek.... 🙂

Ehm.... ???
Ne yapmayı düşünebilme eğiliminde olmayı planlama girişimi söz konusu olabilirdi?

Çevremizdeki "önem"leri, önemli görünmeyi başaran önemsizler yüzünden fark edemiyoruz....
https://twitter.com/gorkemoge" onclick="window.open(this.href);return false;

Gönderildi : 02/04/2009 6:16 pm
(@admin)
Admin

Sanırım bu konuya en yakın muhattap benim forumda.

Kız arkadaşım oyuncu ve ben de kariyerimi sinema da yapmaya çalışıyorum. Bu durumda bu konuya takılmamam gerekir değil mi? Bu beklenir yani.

Hayır 😀 kesinlikle yasak 😀

Bi abim (Senarist) şöyle bir şey demişti bununla ilgili:
"O kadar da sanatçı değiliz ulan"
😀 😀

Yani bu memleketle alakalı herhalde. Alınan kültürle alakalı ya da. Gerçi dünyanın heryerinde böyle olabilir.
Benim canımı sıkan burada bir sevişme sahnesini insanların eli şeyinde izlemesi. Yurtdışında tam olarak nasıl bilmiyorumda. Misal kız arkadaşımın öyle bi rsahnesi olsa benim o sahneyi evde babamlarla izlediğimi düşünemiyorum. Bu pars diye bir osman sınav filmi vardı. Onun teklifi ilk benim hatuna geldi. Reddedince merak ettim izledim. Yüreğime iniyordu. Onun yerine oynayan kız çok cesurmuş. (bknz. o video: http://tr.truveo.com/Saklanan-g%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCler/id/180144013004425134 )
Kim karısını kız kardeşini böyle izlemek ister. Çok şaşırttım belkide bazılarını bu kadar geri kafalılığımla. Bilmiyorum böyleyim. Bülent Emin Yarar benim için Türkiye'nin Al Paçino'larından biridir. Eşi Bennu Yıldırımlar son filminde çok açık sahnelerde yer aldı diye duydum. (Gökten 3 elma düştü) Bişiy dememiş. O kafada olmak isterdim herhal:D Belki ilerde olabilir. Şimdi çok bağlı olduğum kurumlar var. İnsan zamanla değişiyor.

Gönderildi : 02/04/2009 7:45 pm
(@baco)
Gönderi: 3562

😀 😀

10 numara cevap 😀

- baço

Gönderildi : 02/04/2009 8:03 pm
(@sickman)
Gönderi: 3651

Bunun geri kafalılıkla ilgisi yok Özgür. Bu senin içinde böyle cereyan ediyorsa sen busundur. Eğer başka türlü olmak istiyorsan, bundan rahatsızsan onu bilemem. Bu benim içimdeki her neyse ben bununla mutluyum. İçinde yetiştiği ortam insana pek çok yükleme yapıyor tabi ister istemez. Ama bunlardan kendi aklıma mantığıma ters olanları ben eliyorum zaten. Fakat bende kalanlar da benim seçtiklerim ve buna geri kafalılık diyemem. Tabi sen espriyle karışık söylüyorsun farkındalığın gereği ama öyle acaip şeylere geri kafalılık deniyor ki bu ülkede şaşırmamak elde değil. Geri kafalılığın tam tersi de medeniyet olarak algılanıyor, cevabı Akif vermiş "tek dişi kalmış canavar".

www.fadeoutstudios.com - www.soberworks.ist - www.budabi.tv

Gönderildi : 02/04/2009 8:04 pm
(@admin)
Admin

Haklısın hastaadam.
ama insanın değişen bi varlık olmasından mütevvellit, ilerde bu tavrım değişirse ki sanmıyorum ama olurda değişirse bu duruş ulan bu da nediyordu ne yaptı olmasın diye emin konuşmamak için dedim.

Gönderildi : 02/04/2009 8:09 pm
(@baco)

Ya tutup da aramızdan biri Adriana'yı felan tavlarsa diye yol yapıyor... 😛

- baço

Gönderildi : 02/04/2009 8:10 pm
(@sickman)
Gönderi: 3651

Adriana işin içine girecek oldu mu ne asfaltlar dökülür, ne otobanlar yapılır ohoooo. 😀

Özgür, önemli olan düşüncelerin değişmesi değil. Olduğun durumdan memnun olmak üstadım. Ben memnunum halimden. İlerde değişirsem o zaman da değiştim şimdi böyle derim. Kesin konuşmamak lazım ama kesin konuşmak iyidir. Kendinle çelişmek güzeldir.

www.fadeoutstudios.com - www.soberworks.ist - www.budabi.tv

Gönderildi : 02/04/2009 8:22 pm
(@verbal_kint)
Gönderi: 612

😀 😀

10 numara cevap 😀

reader örneğine ne demek gerek a dostlar:)

http://www.camurfilms.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Gönderildi : 03/04/2009 6:28 am
 Düd
(@dud)

Kate Winslet'in cesareti inanılmaz orada. Ben ilk fotoları gördüğümde inanamadım.. Titanic'ten flashbackler yaşadım.. "Canım ya.. :(" moduna girdim.. Çok yazık çok. Hele âşıksaydınız Winslet'e benim gibi.. Reader daha rahat bir örnek ama, birincisi, Winslet kamera önünde birkaç kez soyunmuş bir oyuncu, ikincisi filmi çeken kocası. O bir rahatlama. Zor tarafları ise filmin yarısında çıplak, kendinden onlarca yaş küçük biriyle sevişme sahneleri var, bunlar duygulu sahneler, bir de göğüslerin o kadar çocuktan sonra 2. Dünya Savaşı sonrası Almanya'sına dönmüş.. Çok üzüldüm ben filmi izlerken.

Bu da size dünyanın en yüzeysel adamı eleştirisi olsun.

Düzeltme: Reader'ın yönetmeni karışmış ama kocasının yönettiği Revelutionary Road'da da sevişiyor Winslet, hem de daha önce seviştiği biriyle!!! Hepsi saylanır ben anlamam :).

Bildiğim kadarının, anlatabildiğim kadarı.. Eylem Planı.
Ömrünüzde duymadığınız bir sporla ilgili Türkiye'de ve dünyada neler yaşanıyor diye meraktan çatlıyorsanız Laff Ultimate'a beklerim.

Gönderildi : 03/04/2009 2:35 pm
(@hegel)
Gönderi: 1157

Sam Mendes (Kate Winslet'in kocası) eşini "Revolutionary Road"da oynattı. "The Reader"ın yönetmeni Stephen Daldry.

Kalem Oynatan İle Ayı Oynatanın Buluştuğu Yer

http://kalemoynatanileayoynatannbulutuuyer.blogspot.com.tr

Gönderildi : 03/04/2009 3:25 pm
(@gorkem)
Başlığı açan

Bende fikrimi söyleyeyim bari. Gerçekten böyle bir durumda olmadan cevap vermek kolay geliyor 🙂

Eşim tiyatroda oyunculuk yapmıştı bir dönem ve kariyeri bitti gibi. Eğer gerçekten profesyonel bir proje olsaydı ve eğer kendisi kabul etseydi çok canım sıkılırdı, belki olay büyürdü ama illa olmaz diyemezdim herhalde. Yani olayı hatunu silme ya da projeden söküp alma gibi birşeye taşıyamazdım gibi geliyor. Ha, filmi asla izleyemezdim, o kesin.

Ve birde olayı kadının gözünden görmek gerekli bence. O zaman durum ne olurdu? Sahneyi oynayacak biz olsak ve hatunumuz diretse yapma diye?

Ama o kadarda sanatçı değiliz tabi ama bu kadar da sanatçıyızdır herhalde hmm? O kadar sanatçı değiliz ama sanat için sevişiriz bence??? 😀

"O kadarda sanatçı değiliz ulan!" Harbiden enfes cevap yaaa. :D:D:D:D

Çevremizdeki "önem"leri, önemli görünmeyi başaran önemsizler yüzünden fark edemiyoruz....
https://twitter.com/gorkemoge" onclick="window.open(this.href);return false;

Gönderildi : 03/04/2009 3:35 pm
 Düd
(@dud)

Sam Mendes (Kate Winslet'in kocası) eşini "Revolutionary Road"da oynattı. "The Reader"ın yönetmeni Stephen Daldry.
Bunun için bir sözlük var psikoloji biliminde: Algıda sıçıcılık.. Gerçi çok da sayılmaz, o filmde de sevişme sahneleri var :).

Bildiğim kadarının, anlatabildiğim kadarı.. Eylem Planı.
Ömrünüzde duymadığınız bir sporla ilgili Türkiye'de ve dünyada neler yaşanıyor diye meraktan çatlıyorsanız Laff Ultimate'a beklerim.

Gönderildi : 03/04/2009 4:44 pm
(@baco)

Sevişme sahnelerinin filme katkısı üzerinde de durmak lazım. Bazen o kadar gereksiz oluyor ki. Hatta çoğunluk gereksiz bence.

- baço

Gönderildi : 03/04/2009 5:00 pm
(@hegel)
Gönderi: 1157

Bence her sekans, her sahne, her plan film ile bütünleşik olmalı. Ama bu zor ve fazladan yetenek ve emek isteyen bir uğraş. Sevişme sahneleri de, genellikle filmin önüne geçtiği için filme yedirmek daha da zor. Bu yüzden de çoğu filmde sırıtıyor, dediğin gibi.

Kalem Oynatan İle Ayı Oynatanın Buluştuğu Yer

http://kalemoynatanileayoynatannbulutuuyer.blogspot.com.tr

Gönderildi : 03/04/2009 5:39 pm
(@enjeksiyon)
Gönderi: 1450

sonrasında geyiğini yapmayacaksanız cevap veriyorum...(özellikle beni tanıyanları kız arkadaşımın yanında yapmayacaksa)

sevişme olayı filmde gerçekten artizlik olsun diye koyulmamışsa. bir de bu sevişme olayında ki erkeg kötü niyetli bir herif değilse, sonrasında bu olayın büyümeyeceğinden emin isem(güven)..kız da bunu gerçekten istiyorsa ben izin verirdim...sormadım kendisine de verirdim..

izin ne ulan sizen ne?..maço erkekleri...ben o kadar sanatçıyım var mı?

şimdi daha çok seviyorum seni hayat, hadi...

Gönderildi : 04/04/2009 4:39 am
Sayfa 1 / 3
Paylaş: