Forum

500 Sinema kitabini...

500 Sinema kitabini buradan edinebilirsiniz

4 Gönderi
4 Üyeler
0 Reactions
3,022 Görüntüleme
(@orhan)
Gönderi: 66
Başlığı açan

Simdiye kadar en hos sohbet ve en misafirperver kitabevi olan simurg tan bahsetmek istemistim.

Sadece sinema uzerine simdi kontrol ettigim kadariyla 500 kadar kitaba rastladim.
Bazilari ikinci el cogunlugu ise yeni kitap.

Taksime ciktigimda ugramis cok memnun kalmistim. Birsey satin almaniz da gerekmiyor.
Ikramdan da kusur kalmiyorlar

Gitmek isteyenler icin yeni yerleri oldukca kotu bir hanin birkac kat ustunde oldukca kotu bir yer olmasinin disinda binlerce kitabın arasında vakit geçirmekten, sohbet etmekten hoşlanıyorsanız pazar hariç haftanın her günü 10.00 - 19.30 saatleri arasında Istanbuldaki mekanı ziyaret edebilirsiniz.

Kargoyla satislari da cok yaygin.

sinema kitaplari listesinin ilk sayfasi
http://www.simurg.com.tr/tr-tr/urun-kat ... spx?page=1

Sinema kitabi bulamiyorum diyenlere de "kitap bulma servisleri" bile var
SİMURG

50 bin kitabı olan müşteri

Sahipleri Mehmet, İbrahim ve Coşkun Yılmaz. Türkiye ile ilgili çıkmış her konu onların ilgi alanında. Türkiye tarihi, sanatı, müziği, edebiyatı, coğrafyası, stratejisi vs. 50 binin üzerinde çeşitli kitapları var. Her sahaf gibi onlarında müdavimleri var ve ilgisi olduğunu düşündükleri müşterilerini telefonla mutlaka haberdar ediyorlar. Mesela bir müşterileri şu ana kadar çıkmış her Fransızca kitabı almış ve bu müşterilerde tam 50 bin kitap varmış. Bir başka müşterisi ise Türkiye'deki 1929 ve 1930'da yayınlanmış tüm kitapları topluyormuş. İnternetten satışı var. Simurg'un internet sitesinden 11 bin kitaba ulaşabiliyorsunuz. Fakat siteye yüklenmeyi bekleyen tam 700 koli kitap daha bulunuyor. Beyoğlu, İstanbul

Gönderildi : 27/07/2014 12:05 am
(@desert333)
Gönderi: 698

Çok güzel paylaşım. Sağolun

Gönderildi : 27/07/2014 4:12 pm
(@jupiter)
Gönderi: 226

Güzel bir arşiv. Elimizde bulunsun. Paylaşım için teşekkürler.

Alfred HITCHCOCK...

Gönderildi : 01/08/2014 3:38 pm
(@anonymous)
Gönderi: 0

Arşivi paylaştığınız için sağollun. Paylaşım çok iyi

Gönderildi : 26/10/2014 12:50 am
Paylaş: