Forum

Film ve Dizi Analiz...
 

[Sabit] Film ve Dizi Analizleri

3 Gönderi
2 Üyeler
0 Likes
3,329 Görüntüleme
(@kezzap)
Gönderi: 0
Admin
Başlığı açan
 

Youtube kanalımı bir sinema okuluna çevirme çabam devam ediyor. Beğendiğim, sevdiğim takip ettiğim ve kendilerine gösterilen ilginin altındaki politik ve toplumsal kodları okumayı sevdiğim dizi ve filmleri analiz ettiğim yeni bir seri üreteceğim. İlk videosu 14.04.2019'da yayında olacak, ayda 1 adet bu tarz bir video hedefliyorum, şimdiden iyi seyirler. 🙂

 
Gönderildi : 14/04/2019 4:07 am
(@aysegul)
Gönderi: 189
 

Çok iyi fikir.
Ayrıca dün Dogs of Berlin'in yazarı, yönetmeni ve başrol oyuncusuyla söyleşisine katılmıştım İstanbulda.

Tüm yapım aşamasını dinlemek harikaydı.

ikinci sezonun senaryoları hazırmış. onaylanma olasılığı ise % 50 imiş Netflix tarafından

Siz de analizini yaparsanız sevinirim.

 
Gönderildi : 14/04/2019 4:28 am
(@kezzap)
Gönderi: 0
Admin
Başlığı açan
 

Teşekkür ederim. Genel bir açıklama ve ricam var:

Bu tarz videolar kanalın genel amacı dışında gibi gözükse de üzerine yıllarca düşündüğüm, okuduğum ve araştırdığım bir zeminden besleniyor. Zamanla bunu konuşuruz, ama temel amaca zarar vermiyor benim için, şimdilik bu kadarını söyleyeyim.

Fakat işin altında kanala biraz popülerlik kazandırmak var mı şeklinde bir soru soracak olursanız da buna olumsuz yanıt veremem. Evet var. Burada yaratacağım olası popüler etki aracılığıyla, kanalın diğer içeriğini daha fazla insana ulaştırmak, düşük bütçeli film yapım deneyimini daha fazla yayıp, devler alemindeki zayıflığımız karşısında biraz daha güçlenebilmek istiyorum.

O nedenle bu videoların yayılması ve daha fazla insana ulaşması, diğer videolara göre daha önemli. Diğer videoların daha etkin bir şekilde devamı, burada oluşacak potansiyel desteğe bağlı.

Daha underground işler için, popülariteyi kullanmak gerekiyor basitçe. Ama bu popülarite de genel anlama zarar veriyor mu derseniz kısmi olarak kaçınılmaz olsa da, dediğim gibi tutarlı bir zemini de var. Fakat bunu zamanla konuşuruz. Şimdilik videoya, eğer beğendiyseniz elbette bir destek atmanızı ve paylaşmanızı, elden ele iletmenizi rica edeceğim.

 
Gönderildi : 15/04/2019 1:30 pm
Paylaş: