Forum

Saklambaç - Ölüm Oy...

Saklambaç - Ölüm Oyunu | 21 Temmuz 2017

4 Gönderi
4 Üyeler
0 Reactions
1,661 Görüntüleme
(@birkanozan)
Gönderi: 1
Başlığı açan

YAPIM : Blackwell Productions

YAPIMCI : Zeliha Akgöl KARAKUYU - İsmail KARAKUYU

YÖnetMEN : Samet ÇAKIRTAŞ

SÜPERVİZÖR : Murat TOKTAMIŞOĞLU

UYGULAYICI YAPIMCI : Ulaş ÇOBANCI

GÖRÜNTÜ YÖNETMENi : Ulaş ZEYBEK

MAKE - UP : Nurhayat ÖZELÇİ

OYUNCULAR : Yusuf KARAKUYU, Ali AKGÖL, Beyza GEÇECİ, Buse Naz çinAR, Ceren MÜFTÜOĞLU, Hatice ÖZTÜRK, Mehmet Emin TOPRAK, Nurgül KARAKUYU, Hüseyin DEMİREL, Muhammed DEMİREL, Nurbahar YENER, Erkan ATBİN, Hüseyin KARAKUYU, Erol YAVAN ve Aziz ÖZUYSAL

Süresi : 80 Dakika
Türü : Psikolojik Gerilim

Vizyon Tarihi : 21 Temmuz 2017

Dağıtım Şirketi : Mars Dağıtım

Konusu:
Üniversite öğrencisi bir grup genç, hafta sonu tatilini geçirmek üzere civar köylerden birine doğru yolculuğa çıkar. Yolculuk sırasında yolda
başlarına gelen esrarengiz bir olay yüzünden araç çamura saplanır. Aracı saplandığı yerden kurtarmak için yardım istemek üzere bir eve giren
gençler, girdikleri bu evde hiç tahmin etmedikleri bir olayla karşı karşıya kalırlar. Neler olup bittiğini anlamaya çalışan gençler kendilerini bir
anda bir ölüm kalım savaşının tam ortasında bulurlar. 5 arkadaşın nefes kesen kurtulma mücadelesi birbirinden sürprizli olaylara sahne olan bir
maceraya dönecektir.

Film Fragmanı :

Ayrıyetten filmimiz, Çin'de vizyona girecek ilk türk filmidir.
Bu konu ile olan haber kaynağını buradan bulabilirsiniz.
http://www.beyazperde.com/haberler/filmler/haberler-79463/

Gönderildi : 11/07/2017 3:29 pm
(@mchtozr)
Gönderi: 74

Çok özgün bir senaryo bir grup genç haftasonu için bir yere gidiyor... Çığır acacak belli 🙂

Gönderildi : 12/07/2017 2:05 pm
(@tesla-trooper)
Gönderi: 53

hikayeyi anlatan köylünün sesi bana biraz abarti gibi geldi. Bu karakterin korku filmlerinde kliselesmis bir durumu oldugundan dolayi seyircinin olay orgusunu saptamasina ve ardindan gelecek sahneleri tahmin edebilmesine yol acabilir diye dusunuyorum. Amaci gercekleri anlatmaktansa insanlari korkutmak ise orasini bilemem tabii. Umarim filminiz Cin'de de Turkiye'de de basarili olur.

Gönderildi : 13/07/2017 12:43 am
 Dnd
(@dnd)
Gönderi: 0

Cem yılmaz bile bu konular ile dalga geçip ekmeğini yedi ama demek ki hala buna niyetlenecek saf gönüllü yahut cahil cesareti sahibi insanlar var.
Bu nedir abi ? Hollywood 90 larda bıraktı bu tarz gerilimleri.

"Bir grup genç bir araba ile eğlenerek tekinsiz ormanlara gider , yolda bi amca görürler yıllardır oraya giden olmadı gidende donmedi der sonra grup tek tek ölür."

Yapmayın bunu klişeden ölen var ya 🙂

Gönderildi : 13/07/2017 12:00 pm
Paylaş: