Bildirimler
Tümünü temizle

Yeni siteyle ilk kez karşılaşanların giriş yapabilmek için şifrelerini sıfırlamaları gerekiyor.

Şifre sıfırlamak için buraya tıklayın

[Kapalı] Yeni Kısa Film Projesi

corvallis
(@corvallis)
Django

Herkese iyi günler dilerim. Yakın zamanda bir kısa metraj film projesine başlıyor olacağım. turgay tanülkü muhammed can gören hocalarımız bir aksilik olmaz ise projede yer alacaklar, üçüncü cast için fatih artmanın menejeri ile görüşme halindeyim veya alternatif başka birisi olabilir. Tamamen bağımsız bir proje olacak ve usta hocalarımız abilerimiz  değerli hocalarımız senaryoyu beğendikleri için hem de bağımsız sinemaya destek verdikleri için şükranlarımı sunarım not projeden bir maddi beklenti içerisinde olmadıklarının altını çizerim.

Belki sizde projemize destek vermek istersiniz. Teknik ekibi yavaştan kurmaya başladım. Ama başlangıç tarihimiz henüz belli değildir. Hem pandemiden dolayı hem de hocalarımızın tvdeki işlerinden dolayı çekim takvimı duruma göre belirlenecektir. Maksimum 5 iş günü içerisinde tamamlamayı hedeflemekteyiz.

Teknik ekipte yer alacak ilk isimler yavaştan belli olmaya başladı.

moderarörlerimizden @paciente yani serkan kaçmaz kardeşimiz görüntü yönetmenimiz olacaktır. ses kısmında eren toklu oğlu kardeşimiz yer alacaktır. diğer pozisyonlarda sette bizimle birlikte çalışacak arkadaşlara ihtiyac duymaktayız. sanat yönetimi reji asistanları,set amiri ve vesaire, bizim bu projemizde yer almak isterseniz

kısa bir öz geçmiş ile vereceğim mail adresine küçük bir cv gönderebilirsiniz. Proje hakkında da bilgi alabilceksiniz.

Bize postta veya başka bir pozisyonda yardımcı olmak isterseniz biz burada olacağız. Projenin tüm detayları projeye dahil olan insanlara aktarılacaktır. sinemaya gönül vermiş herkese kapımız açıktır. iletişim adreslerimizi bırakıyorum

erdincferhatgungor17@gmail.com

monoyy17@gmail.com

İnstagram : sinematutkusu17

Bu Hesaplardan ulaşabilirsiniz. Beni forumdan eskiler tanır eski nickim Desperado28, site yenilendiği için nickmi değiştirmek istedim. sevgiler.

Başlığı açan Gönderildi : 21/11/2020 12:39 am
sade vatandas
(@sade-vatandas)
Jack Torrance

Senaryoyu bilmemekle birlikte Turgay abi ile Muhammed Can Gören'in çok uyumlu bir cast olacağını tahmin ediyorum. Şimdiden kolay gelsin. 

Gönderildi : 21/11/2020 3:30 am
corvallis
(@corvallis)
Django

Projedeki oyuncu kadrosu ile kesinlikle çalışılmayacaktır. Detayları anlatamam, ilk başlıktaki oyuncuları ve isimlerin silinmesini talep ediyorum. Size tavsiyem uzakdurun kimse göründüğü gibi değildir.. Yanıltmasın sakın sizi.. 

Başlığı açan Gönderildi : 22/11/2020 5:32 pm
KEzzAP
(@kezzap)
Godfather Admin

Başlığı kilitliyorum yakında ilan sayfası açıyoruz zaten bu ilanları forum dışına taşıyoruz. Oraya bir daha açarsın.

Gönderildi : 22/11/2020 5:46 pm
Paylaş: