Bildirimler
Tümünü temizle

Yeni siteyle ilk kez karşılaşanların giriş yapabilmek için şifrelerini sıfırlamaları gerekiyor.

Şifre sıfırlamak için buraya tıklayın

Youtube Deneme Videoları

Halil100ibo
(@halil100ibo)
Forrest Gump

Arkadaşımla beraber görüntülü konuşurken doğaçlama olarak çektiğimiz iki parodi videosunu paylaşmak istiyorum.

1.Video:

 

2.Video:

Alıntı
Başlığı açan Gönderildi : 07/02/2021 12:52 am
Hasbatur
(@hasbatur)
Forrest Gump

Burası video paylaşım sitesi olmadığı için izleyemiyorum, kusura bakmayın 🙂 🙂

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/02/2021 1:34 am
spidervis
(@spidervis)
Barry Lyndon Admin

Deneme videoları diye bir forum açtığımız ve burasının da komple bir forum olmasından dolayı her türlü bilgi, video, bağlantı vb. paylaşımlar yapılabildiği için ben izledim. Zaten izlemediğim videolara da yorum yapmıyorum.

Deneme olarak güzel ancak sizin ciddi olmanız lazım. Çekerken çok gülüp eğlenebilseniz de "komedi ciddi bir iştir" sözünü unutmayın. Bunun üzerine gidip daha iyilerini çekebilirsiniz fakat bunu yaparken de kamusal mizah kanalının kopyası gibi görünmemeye çalışın. Sizinki daha farklı olsun.

Bir de ses kayıtlarınız çok kötü. Sürekli çatır çutur sesler var. Ücretsiz program audacity ile dahi bunları temizleyebilirsiniz. "click and pop removal" diye arayıp bakın. Zaten internet bağlantısı olduğu için diyalogların elektronikleşmesi de normal kalıyor, o bakımdan size avantaj.

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/02/2021 11:05 am
Halil100ibo
(@halil100ibo)
Forrest Gump

@spidervis yorum için teşekkür ederim. Bir daha çekecek olursak ses konusunda audacity'i deneyeceğim.

Normalde güldüğüm yerleri kesecektim ama arkadaşım güldüğümüz yerlerin kalmasını istedi. Bende ciddi olmam gerektiğini biliyorum ama doğaçlama olduğu için karşı tarafın ne söyleyeceğini bilmemek gülmeye sebebiyet veriyor. 😀

Arkadaşımın güldüğü yerleri kestim, bir daha çekersek kendim de ciddi olurum ( inşallah... zor ama en kötü keserim oraları ). Sonuç olarak denemekte zarar yok.

Discord uygulamasında görüntülü konuşurken Bandicam'den Kayıt alıyordum seste sorun yokmuş gibi duruyordu, çektikten sonra çıkan videolarda ses sıkıntılı çıkmış. Tecrübe eksikliğinden kaynaklı. Gelecek olanlarda ses sonucunu iyi değerlendirene kadar kayıt almayız herhalde. 

Teşekkür ederim yorumun için.

CevapAlıntı
Başlığı açan Gönderildi : 07/02/2021 5:46 pm
spidervis beğendi
Paylaş: