Forum

Jimmy Jib Proam DVC200 Crane

31 Gönderi
7 Üyeler
0 Reactions
6,882 Görüntüleme
(@fulgura)
Gönderi: 5141

Benim de yapmaya karar verdiğim gün buna karar vermen güzel bir rastlantı. Haftaya Ankara'da olacağım ve indiğim anda üstümün tozuyla kendi tasarımımız bir düzenek yapmaya başlayacağım. Vakit elverirse bir de jimmy çıkarmayı düşünüyorum. Gerçi seninki iyi olursa, fiyatı da güzel olursa belki hepten vazgeçebilirim. 🙂 Kolay gelsin.

Sinema hem bir hastalık hem de tedavisinin ortak adıdır.

Sorularınızı özel mesaj yerine forum üzerinden herkese açık sormanızı rica ediyorum.

Gönderildi : 12/12/2012 9:27 pm
(@halostendap)
Gönderi: 4108

jimmy yapmaya karar verdim duyurulur, yanlız amacım kar ve satış odaklı vs dukkan acmak değil onuda belirteyim 🙂
harika abi, kolay gelsinnn

insta https://www.instagram.com/morehalityalcin

Gönderildi : 13/12/2012 1:42 am
(@copen)
Gönderi: 911
Başlığı açan

intercapillar ilk ürünü sana hediye edeceğim dostum 🙂

kötü iş kötü iştir en iyi teknoloji kullanılsa bile; iyi iş iyi iştir sadece kağıt kalem olsa bile....

Gönderildi : 14/12/2012 2:59 am
(@halostendap)

intercapillar ilk ürünü sana hediye edeceğim dostum 🙂
eyvallah abi 😀
bunu hakedecek hiçbir şey yapmamış olmama hayıflandım şimdi...

Gönderildi : 14/12/2012 3:05 am
(@copen)
Başlığı açan

jimmyi vereceğiz ve film video bekleyeceğiz hehehe boş durmak yok

kötü iş kötü iştir en iyi teknoloji kullanılsa bile; iyi iş iyi iştir sadece kağıt kalem olsa bile....

Gönderildi : 14/12/2012 8:16 pm
(@muhammeta)
Gönderi: 179

@fulgura, @copen eliniz değmişken bi de slider yapsanız tadından yenmez valla 🙂

"Su Akar, Yatağını Bulur."

Gönderildi : 14/12/2012 11:37 pm
(@fulgura)

@muhammeta Biraz bekleyin. Ben zaten 3 ayrı slider yaptım, şimdi mod işindeyim. Herşey planladığım gibi giderse kısa süre sonra güzel haberler verebilirim.

@copen Biz parasıyla alalım dedik ilk yaptığını, sen hediye ediyorsun 🙂 Jib öncelikli planım değildi ama sen bir yap, kafama yatarsa ciddiyim ve kendi planımızdan vazgeçer senden alabiliriz. Kolay gelsin.

Sorularınızı özel mesaj yerine forum üzerinden herkese açık sormanızı rica ediyorum.

Gönderildi : 15/12/2012 12:25 am
(@halostendap)

abi ben sana satarım canını sıkma, uygun bi şeyler yaparım 😀
şaka yaptığımı belirteyim de bazen anlaşılmıyor, yazıdır yani 😀

Gönderildi : 15/12/2012 12:30 am
(@copen)
Başlığı açan

🙂 heheheh pazarlama planı bu 🙂

Gönderildi : 15/12/2012 12:35 am
(@fulgura)

@intercapiller Şansın kıymetini bil. Bu arada daha önce benden ilgilenmemi istediğin bir konu vardı. Onunla yakında ilgileneceğim.

Gönderildi : 15/12/2012 12:42 am
(@halostendap)

şans sizin yakınınızda olmak benim için, umarım bunun her zaman kıymetini bilen biri olacağım/olurum 🙂

Gönderildi : 15/12/2012 2:00 am
(@copen)
Başlığı açan

muhammeta ben slider yaptım yağ gibi kayıyor canavar gibi çalışıyor ve fıstık gibi gorunuyor ama her niyeyse sen pek begenmedin sanırım :))) neyse pazar gunu goruseceğiz zaten pazartesi bir tane daha yaparım bakalım onu begenecekmisin

Gönderildi : 15/12/2012 5:55 am
(@copen)
Başlığı açan

ayrıca kendin yap şeklinde bile olsa birden fazla adetde aynı üründen üretmeye karar verdiğinizde, zaten ilk uretimde cektiginiz maliyetleri aşmış , riskleri biliyor ve hem uretim anlamında hem malzeme bulma ve maliyet anlamında hemde birleştirme anlamında daha tecrubeli oluyorsunuz. Örnek vermek gerekirse ben bu başlıkta soylediğim icerikteki klon jimmyi urunu uretmek için 3,40m aynı boyda aliminyum malzemeleri, kızak ve ayak dahil - kesim, vida vs delikleme dahil ( boya ve duzeltme haric ) 250-300 TL civarında mal ettim ve satın aldım. Aralık ayı iş yogunlugu nedeniyle henuz basına oturup yapamadım ama 150 lira supriz harcama butcesi olusturarak bir plan yaptım. Amacım öncelikle 500TL altında(kargo dahil) urun uretebilmek, bu urunun orjinali gibi çalışıp işe yaramasını sağlamak, en az orjinali gibi derli toplu rengi dokusu guzel bir sekilde gösterebilmek ve bunu dostlarıma bir fayda seklinde sunabilmek. Yani öncelikle projenin bir hedef butcesi ve bu butceye baglı ürün fayda konsepti var. Bu butce içerisinde yukarıdaki saydıklarımı sağlayıp sağlamadığımı bir adetle goreceğim eger sağlıyor ise akabinde 5-10 tane daha yapacağım. Sağlamıyorsa yinede cıkan urunu bir arkadımıza ( intercapilar) hediye edeceğim ve projeden vazgececeğim.

Gönderildi : 15/12/2012 6:07 am
(@halostendap)

abi ben sana inanıyorum, o alet çalışacak 🙂
çok mutlu oldum bana bir şey hediye etme isteğini görünce ama hediyeni kabul edemem, yani bir sürü maliyeti var bu aletlerin...

Gönderildi : 15/12/2012 1:48 pm
(@kharon)
Gönderi: 187

Hayırlı olsun Emirhan abi. Güzel jimmy klonları çıkartırsın umarım (:: Senin elin yatkındır hehehe

Camandgraph Entertainment..

Gönderildi : 16/12/2012 1:45 am
Sayfa 2 / 3
Paylaş: