Define Hikayeleri / Teaser

Kurmaca, buldurmaca
paciente
Moderator

Define Hikayeleri / Teaser

Mesaj gönderen paciente » 30 Nis 2020 21:02

Yoksul adamlar tamamlanmadı ama araya başka bir kısa sığdırabildim. Youtube için çektiğim "define hikayeleri" isimli kısa filmin fragmanını paylaşayım.

Kullanıcı avatarı
KEzzAP
Site Admin
Meslek: Akademisyen (Siyaset Bilimi)
İletişim:

Mesaj gönderen KEzzAP » 01 May 2020 14:59

Çok iyi, ne zaman izleriz? Bir de renksiz galiba?
Lütfen özel mesaj ile genel sorular sormayınız, cevaplamıyorum. Aynı soruyu forumda sorunuz. Ancak benimle ilgili bir sorunuz varsa özel mesaj ile sorunuz.

Youtube sinema eğitim kanalım: https://www.youtube.com/user/GerillaFilmYapimi

paciente
Moderator

Mesaj gönderen paciente » 01 May 2020 16:38

KEzzAP yazdı:
01 May 2020 14:59
Çok iyi, ne zaman izleriz? Bir de renksiz galiba?
Abone kasıyorum:) Biraz biriksin iki aya kadar yayınlarım. Renk yapmadım sadece filmconvert'te temel ayarları yaptım. Rengi abartmayı düşünmüyorum ama. Belki biraz ton değiştiririm. Bunu bir seri olarak düşünüyordum ama tek başına çok zor oluyor.
İki günde çektik bir ton eksik var ama youtube için yaptığım için öyle dümdüz gidecek.

Kullanıcı avatarı
KEzzAP
Site Admin
İletişim:

Mesaj gönderen KEzzAP » 03 May 2020 12:25

Aboneyi youtube para kazanması için, ya da kanalın abonesi artsın diye değil de izleyiciye erişsin diye yapmak istiyorsan, benim kanal emrine amade. Beklemene gerek yok. Orada yayınlayabilirim. Güzel de bir tanıtım yaparız.
Lütfen özel mesaj ile genel sorular sormayınız, cevaplamıyorum. Aynı soruyu forumda sorunuz. Ancak benimle ilgili bir sorunuz varsa özel mesaj ile sorunuz.

paciente
Moderator

Mesaj gönderen paciente » 05 May 2020 03:40

Kanalı büyütmek için yayınlicam @KEzzAP
Daha doğrusu kanalı biraz büyütür umuduyla çektim. Kanal belirli bir kitleye ulaşınca "çukurova toros" isimli bekgesel dizimi yayınlamayı düşünüyorum.
Define hikayeleri için iki senaryo daha yazdım. Üçleme olacak. Ancak anladığım kadarıyla fazla ipleyen olmamış:)
Teklifin için teşekkür ederim bu arada.

Kullanıcı avatarı
KEzzAP
Site Admin
İletişim:

Mesaj gönderen KEzzAP » 05 May 2020 11:10

Eyvallah tahmin etmiştim. Zor iş böyle içeriklerle kanal büyütmek. Saçmalıklar gırla gidiyor, bir yerlerde var olmaya çalışıyoruz.

paciente
Moderator

Mesaj gönderen paciente » 05 May 2020 20:50

Blu tv'ye bir proje yapma durumu olabilir. O projenin kamera arkası vs ile kanala azıcık toplarım diye umuyorum:) Görüntü yönetimi ve renk işleri aradan çıksın da iyice abanırım ben bu kanala. Zevkliymiş aslında.

Kullanıcı avatarı
aksanmehmet
The Recruit
Meslek: 3D Modelleme, Animasyon
İletişim:

Mesaj gönderen aksanmehmet » 09 May 2020 01:06

Çok güzel, elinize sağlık. Konu da ayrıca güzelmiş, define bulmak amacıyla define filmi çekenleri anlatan film :D Filmi merakla bekliyorum :)

paciente
Moderator

Mesaj gönderen paciente » 20 May 2020 12:32

aksanmehmet yazdı:
09 May 2020 01:06
Çok güzel, elinize sağlık. Konu da ayrıca güzelmiş, define bulmak amacıyla define filmi çekenleri anlatan film :D Filmi merakla bekliyorum :)
Teşekkür ederim. Gün saymaya başladık:) Keşke aceleye getirmeden çekseymişim.

“Kurmaca” sayfasına dön