Ekip Arama Ana Başlığı

Film çekeceğim ama ekürim yok, kankam yok, tek başına ne yapayım, selfie mi çekeyim diye isyan etmeyin.
Ekip arayın. Bu başlıkta...
Forum kuralları
1. Bu başlıkta aradığınız ekibi tek bir başlık altında arayabilirsiniz.
Söz konusu başlık budur: viewtopic.php?f=79&t=20491

2. Ekibi affedersiniz amele pazarında işçi arar gibi aramayınız. Aksi halde Kibar Feyzo'daki "sen gelme ulan ayı" diyen adam gibi olursunuz maazallah. Belirtilmesi gereken şeyler basittir: Ne istiyorsunuz? Para verecek misiniz? Proje ne zaman? Kaç gün sürecek?

3. Forum içi 100 mesaja ulaşmış olan kişiler, bu anabaşlıkta kendi ilanlarını açabilme hakkına sahiptir Diğerleri yukarıda belirtilen viewtopic.php?f=79&t=20491 başlığına yazmak zorundadırlar. (100 kabaca bir rakamdır.)

4. 18.04.2017 tarihinden önce bu forumlarda açılan başlıklar, "arşive" kaldırılacak. Bu şu demektir, mesajlarınıza ve başlıklarınıza erişebilirsiniz, ama mesaj atamazsınız. İsteğimiz, arayışınız sürüyorsa, ana başlığa mesajınızı kopyala yapıştır yapmanız. (100 mesajın üzerindeyseniz, 100 mesaj üzerindeyim ve başlığım arşive kaldırılmış şeklinde özel mesaj atın lütfen.)

Bu basit dört kurala uyulmadığı taktirde moderatörler mesajları onaylamayacak veya sileceklerdir.
Kullanıcı avatarı
KEzzAP
Site Admin
Meslek: Akademisyen (Siyaset Bilimi)
İletişim:

Ekip Arama Ana Başlığı

Mesaj gönderen KEzzAP » 18 Nis 2018 13:48

Bu başlık ekip arama mesajları için tek ve yegane başlıktır. 18.04.2018'den itibaren ekip arama için yeni başlığa izin verilmeyecektir, görüldüğü taktirde başlık silinecektir. Aktif ilanı olanların ilanlarını bu başlığa toplamaları rica olunur.

Forum içinden birbirinin aynı yüzlerce başlık ve mesaj olduğundan bu da forum kullanımında rahatsızlık verdiğinden böyle bir yönteme başvurulmuştur.

Forum içi 100 mesaja ulaşmış kullanıcılar bu başlık altında ekip arama yapmak zorunda değiller. Kendi başlıklarını da açabilirler.
Youtube sinema eğitim kanalım: https://www.youtube.com/user/GerillaFilmYapimi

EzgiS
The Recruit
Meslek: Oyuncu

Mesaj gönderen EzgiS » 26 Nis 2018 15:03

Merhaba,

ismim Ezgi Sözmen. Kadir Has Üniversitesi'nde oyunculuk yüksek lisansı yapıyorum. Anadolu yakasındayım.
Festivallere katılacak ya da işine profesyonel düzeyde özen gösteren ekiplerin projelerinde yer almak istiyorum.
Fotoğraflarıma ve iki deneme çekimime http://kemalekenel.com/oyuncugoster-7794-5-16.html üzerinden ulaşabilirsiniz. vimeo linkim https://vimeo.com/ezgisozmen e-posta adresim sozmenezgi@gmail

Birlikte çalışmak dileğiyle...

Omerist
The Recruit

Mesaj gönderen Omerist » 29 Nis 2018 16:56

Yakın zamanda cekecegimiz reklam filmi icin bir erkek oyuncu ariyoruz. Yas araligi farketmez. Kendini gelistirmek isteyen, bize gonullu olarak yardimci olmak isteyen arkadaslari bekleriz.

E-posta: AbdullahOmerIst@hotmail.com
En son Omerist tarafından 16 May 2018 17:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

cemolistan
Dr.Strangelove

Mesaj gönderen cemolistan » 30 Nis 2018 03:31

Arkadaşlar komedi skeçleri üzerine fikir geliştiriyorum.Beraber ekip kurup komedi videoları çekebiliriz bunları dijital platformda yayınlayarak kendi kitlemizi oluşturabiliriz.İlgilenen arkadaşlar gulercem055@gmail.com mail adresine mesaj atarak bana ulaşabilir.

zerkalo
The Recruit

Mesaj gönderen zerkalo » 14 May 2018 22:58

Merhabalar eski sinema tv ogrencisiyim oyunculuk alaninda ilerlemek istiyorum eğer güzel projeleriniz varsa size destek olmak isterim herhangi bir talebim yok dediğim gibi sadece projenin güzel olması benim için önemli..ilgilenenlerle WhatsApp uzerindnwn konuşabiliriz 05438863856

İL: İstanbul

Kullanıcı avatarı
KEzzAP
Site Admin
Meslek: Akademisyen (Siyaset Bilimi)
İletişim:

Mesaj gönderen KEzzAP » 14 May 2018 23:01

zerkalo yazdı:
14 May 2018 22:58
Merhabalar eski sinema tv ogrencisiyim oyunculuk alaninda ilerlemek istiyorum eğer güzel projeleriniz varsa size destek olmak isterim herhangi bir talebim yok dediğim gibi sadece projenin güzel olması benim için önemli..ilgilenenlerle WhatsApp uzerindnwn konuşabiliriz 05438863856
Hangi ilden olduğunuzu yazın lütfen.
Youtube sinema eğitim kanalım: https://www.youtube.com/user/GerillaFilmYapimi

zerkalo
The Recruit

Mesaj gönderen zerkalo » 14 May 2018 23:02

Özür dilerim unutmuşum .. İstanbul'dan

ycanakcan
The Recruit

Mesaj gönderen ycanakcan » 16 May 2018 23:34

Merhabalar, bitirme ödevim için kısa film çekeceğim. Senaryo hazır, Görüntü yönetmeni ve Gönüllü Oyuncu(Kadın ve Erkek 18-25 yaşlarında) arıyorum. Çekimler İstanbul'da. Tarih; 24-25 Mayıs Perşembe-Cuma.
Yardımcı olabilecek, oyunculuk alanında kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar yusufcanakcan@gmail.com'a mail atabilirler. Şimdiden teşekkür ederim.
En son ycanakcan tarafından 17 May 2018 00:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Dali
The Recruit

Mesaj gönderen Dali » 30 May 2018 00:42

Herkese merhabalar. Özel bir gün için hazırlayacağımız fragman uzunluğunda kısa filmimiz için Bursa’da ikamet eden ekip arkadaşları arıyoruz. Yardımcı olursanız seviniriz.

madatkhanova
The Recruit

Mesaj gönderen madatkhanova » 04 Haz 2018 00:00

Merhaba arkadaşlar.Ben Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi`nde okuyorum. 18-21 Haziran tarihlerinde çekeceğim diploma filmimde görüntüde yardım edecek, ışıktan anlayan birini arıyorum. Eğer ilgilenen olursa bana madatkhanova@gmail.com adresinden ulaşabilir.

Kullanıcı avatarı
OlduGaliba
The Recruit

Mesaj gönderen OlduGaliba » 05 Haz 2018 07:15

Herkese merhaba,
Youtube'da yayınlanacak 15-20 dk.lık bir amatör dizi projesi için gönüllü (deneyimli olanlara makul bir ücret verebiliriz ) oyuncular arıyoruz.
Dizi fantastik komedi ve çekimleri pazar günleri Üsküdar- Ümraniye'de olacaktır.
Ana cast:
Başrolde 20-35 yaş 3 erkek oyuncu (Biri cin makyajlı) var.
Yardımcı oyuncular, 20-30 yaş 2 bayan oyuncu, 35-50 yaş ve 20-30 yaş 1'er erkek oyuncu.

İletişim: hsenaryo@gmail.com
Yazmaya Çalışan Biri

LenS Film
The Recruit

Mesaj gönderen LenS Film » 05 Haz 2018 18:40

Merhabalar herkese Lens Film ekibinde çekmekte oldugumuz kısa filmler için Oyuncu arayışındayız Pendik , Kartal , Kadıköy civarında oturanlar varsa bizimle iletişime geçebilir. ekibimize 14-25 yaş arası bay,bayan oyuncu arıyoruz...

-----------------------------------------------------------
Müracaat : Mehmet Seyrimez
Müracaat E-mail : lensfilm1@gmail.com
Yer : Pendik/İSTANBUL
-----------------------------------------------------------

draft
The Recruit

Mesaj gönderen draft » 18 Haz 2018 00:46

Merhaba ismim batuhan ben lise yıllarımdan beri film,dizi oyunculuğuna ve kamera arkasına meraklıyım ve gönüllü olarak bu platformdaki benim gibi meraklı kişilerle tanışıp onlardan bilgi almak ve yardımlaşıp tecrübe edinmek istiyorum projelerinde yardıma ihtiyacı olan arkadaşlara yardım etmek istiyorum gebzede oturuyorum yaşım 20

Arcos
The Recruit
Meslek: Senarist/Yönetmen

Mesaj gönderen Arcos » 18 Haz 2018 11:09

Merhaba,
Bursa'da çekilecek kısa metraj filmim için;

Çekimlerin çeşitli aşamalarında yardımcı olabilecek (daha çok focus ve ışık dizaynı) deneyimli bir ekip arkadaşı,
ve bir makyaj sanatçısı arıyorum.

Çekimler 30 haz, 1,7,8 temmuz günleri yapılacaktır.
Şehir dışından gelecekler için yol, yemek vb masrafları karşılanacaktır.

Film, minimalist bir ekiple çekilecek olup benim ikinci kısa metraj filmim olacak. İlk filmim Mihman ile Uluslararası Asya Film Festivali(Wenzhou), Uluslararası Avrasya Aylık Film Festivali(Moskova) ve Uluslararası Dünya Film Yapımcıları Festivali-Nice e katıldım. Bu filmim ile daha üst düzey festivallerde bulunmayı hedefliyorum.
Bu bilinç ve ciddiyetle çalışabilecek ilgili arkadaşlar bana muhammedvecih.duzgun@gmail.com , https://www.facebook.com/muhammedvecih.duzgun adreslerinden birinden ulaşabilirler.

hmurathan@
The Recruit

Mesaj gönderen hmurathan@ » 24 Haz 2018 17:44

Yazmış olduğum bir kitap var ilgilenen arkadaşlar ile senaryolaştırıp oyuncu arkadaşlarla seslendirme yaparak herkesin duymasını istiyorum ,maalesef görmesini becermedik herkes ne demek istediğimi gayet iyi anlamıştır ☹️(Not İzmir’de yaşıyorum bilginize)

Kullanıcı avatarı
reznovrun
Mad Max
Meslek: İsviçre Çakısı

Mesaj gönderen reznovrun » 24 Haz 2018 23:34

Bence ne demek istediğinizi çok anlaşılmaz cümlelerle yazmışsınız. Kitabınızı da ayrıca merak ettim bu yüzden.

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Blacktolga
The Recruit

Mesaj gönderen Blacktolga » 14 Tem 2018 13:23

Merhabalar arkadaşlar ismim hasan yaşım 32 izmirde yaşıyorum, Boyoz akademide tiyatro ve kamera önü eğitimi aldim , dizilerde yardımcı oyuncu olarak rol alıyorum , en son oynadığım dizi siyah inci dizisi , 2 sahnem var diyaloglu adam kaçırma sahnesi ve ayrıca hayat sevince güzel dizisinde memur rolü , orta metraj ve tanıtım filmlerinde de rol aldım , benimle iletişim kurmak isteyenler buradan görüşebiliriz.. dream_ache@hotmail.com

Beyaz Zenci
The Recruit

Mesaj gönderen Beyaz Zenci » 24 Tem 2018 21:31

Merhabalar youtube beyaz zenci ben projelerinize oyuncu olarak destek verebilirim kanalımın linki https://www.youtube.com/beyazzenciyoutube

sezerucak75
The Recruit

Mesaj gönderen sezerucak75 » 02 Ağu 2018 17:06

Merhaba...
Kurguda bilgisi olan ve amatörlük durumumuzu iyileştirebilecek arkadaş aramaktadayım. İstanbul/küçükçekmecede ikamet etmekteyiz. Buradan ulaşabilirsiniz. https://www.facebook.com/sezerucak75

Omerist
The Recruit

Mesaj gönderen Omerist » 03 Ağu 2018 16:28

Merhaba arkadaşlar, yakın zamanda çekeceğimiz geçim sıkıntısı ile ilgili kısa filmimiz için oyuncu arıyoruz. Şu an için spesifik şekilde oyuncu özelliklerini yazmıyorum çünkü bir çok oyuncuya ihtiyacımız var. Katılmak isteyenler e-maile mesaj bırakabilir.

E-mail : AbdullahOmerIst@hotmail.com

“Ekip Arayışı” sayfasına dön