Ekip Arama Ana Başlığı

Film çekeceğim ama ekürim yok, kankam yok, tek başına ne yapayım, selfie mi çekeyim diye isyan etmeyin.
Ekip arayın. Bu başlıkta...
Forum kuralları
1. Bu başlıkta aradığınız ekibi tek bir başlık altında arayabilirsiniz.
Söz konusu başlık budur: viewtopic.php?f=79&t=20491

2. Ekibi affedersiniz amele pazarında işçi arar gibi aramayınız. Aksi halde Kibar Feyzo'daki "sen gelme ulan ayı" diyen adam gibi olursunuz maazallah. Belirtilmesi gereken şeyler basittir: Ne istiyorsunuz? Para verecek misiniz? Proje ne zaman? Kaç gün sürecek?

3. Forum içi 100 mesaja ulaşmış olan kişiler, bu anabaşlıkta kendi ilanlarını açabilme hakkına sahiptir Diğerleri yukarıda belirtilen viewtopic.php?f=79&t=20491 başlığına yazmak zorundadırlar. (100 kabaca bir rakamdır.)

4. 18.04.2017 tarihinden önce bu forumlarda açılan başlıklar, "arşive" kaldırılacak. Bu şu demektir, mesajlarınıza ve başlıklarınıza erişebilirsiniz, ama mesaj atamazsınız. İsteğimiz, arayışınız sürüyorsa, ana başlığa mesajınızı kopyala yapıştır yapmanız. (100 mesajın üzerindeyseniz, 100 mesaj üzerindeyim ve başlığım arşive kaldırılmış şeklinde özel mesaj atın lütfen.)

Bu basit dört kurala uyulmadığı taktirde moderatörler mesajları onaylamayacak veya sileceklerdir.
Kullanıcı avatarı
KEzzAP
Site Admin
Meslek: Akademisyen (Siyaset Bilimi)
İletişim:

Ekip Arama Ana Başlığı

Mesaj gönderen KEzzAP » 18 Nis 2018 13:48

Bu başlık ekip arama mesajları için tek ve yegane başlıktır. 18.04.2018'den itibaren ekip arama için yeni başlığa izin verilmeyecektir, görüldüğü taktirde başlık silinecektir. Aktif ilanı olanların ilanlarını bu başlığa toplamaları rica olunur.

Forum içinden birbirinin aynı yüzlerce başlık ve mesaj olduğundan bu da forum kullanımında rahatsızlık verdiğinden böyle bir yönteme başvurulmuştur.

Forum içi 100 mesaja ulaşmış kullanıcılar bu başlık altında ekip arama yapmak zorunda değiller. Kendi başlıklarını da açabilirler.
Youtube sinema eğitim kanalım: https://www.youtube.com/user/GerillaFilmYapimi

EzgiS
The Recruit
Meslek: Oyuncu

Mesaj gönderen EzgiS » 26 Nis 2018 15:03

Merhaba,

ismim Ezgi Sözmen. Kadir Has Üniversitesi'nde oyunculuk yüksek lisansı yapıyorum. Anadolu yakasındayım.
Festivallere katılacak ya da işine profesyonel düzeyde özen gösteren ekiplerin projelerinde yer almak istiyorum.
Fotoğraflarıma ve iki deneme çekimime http://kemalekenel.com/oyuncugoster-7794-5-16.html üzerinden ulaşabilirsiniz. vimeo linkim https://vimeo.com/ezgisozmen e-posta adresim sozmenezgi@gmail

Birlikte çalışmak dileğiyle...

Buongiorno
The Recruit
Meslek: Müzik Eğitimcisi

Mesaj gönderen Buongiorno » 28 Nis 2018 13:07

Merhaba ismim Onur.Özel bir kurumda müzik eğitmenliği yapmaktayım.Youtube çekimleri ve yönetmenlik ile ilgileniyorum,Ankara'da ikamet ediyorum.Şahsıma ait çalıştığım,kendi çabalarımla oluşturduğum bir stüdyom mevcut.Yeşil perde,stüdyo ışıklandırması,ses kayıt ekipmanları(mikser,mikrofonlar vb),pc,projektör ve projektör perdesi,iki adet Dslr kamera ve kurgu programlarım mevcut.Kısacası iç çekim için gereken her şeyim hazır,bekliyor.Youtube çekimleri için ticari açıdan başarılı olabilecek iyi fikir ve görüşleri olan,kamera karşısına geçmek ve çekimlerde bana yardımcı olmak isteyen,diksiyonu düzgün,ses tonuna güvenen,seslendirme de yapabilen,ekran yüzü olabilecek tercihen bayan çalışma arkadaşları arıyorum.İlgilenenler olursa telefon numaram:05557599579.Stüdyomun fotoğraflarını aşağıda bulabilirsiniz,saygılarımla.

Omerist
The Recruit

Mesaj gönderen Omerist » 29 Nis 2018 16:56

Yakın zamanda cekecegimiz reklam filmi icin bir erkek oyuncu ariyoruz. Yas araligi farketmez. Kendini gelistirmek isteyen, bize gonullu olarak yardimci olmak isteyen arkadaslari bekleriz.

E-posta: AbdullahOmerIst@hotmail.com
En son Omerist tarafından 16 May 2018 17:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

cemolistan
Dr.Strangelove

Mesaj gönderen cemolistan » 30 Nis 2018 03:31

Arkadaşlar komedi skeçleri üzerine fikir geliştiriyorum.Beraber ekip kurup komedi videoları çekebiliriz bunları dijital platformda yayınlayarak kendi kitlemizi oluşturabiliriz.İlgilenen arkadaşlar gulercem055@gmail.com mail adresine mesaj atarak bana ulaşabilir.

zerkalo
The Recruit

Mesaj gönderen zerkalo » 14 May 2018 22:58

Merhabalar eski sinema tv ogrencisiyim oyunculuk alaninda ilerlemek istiyorum eğer güzel projeleriniz varsa size destek olmak isterim herhangi bir talebim yok dediğim gibi sadece projenin güzel olması benim için önemli..ilgilenenlerle WhatsApp uzerindnwn konuşabiliriz 05438863856

İL: İstanbul

Kullanıcı avatarı
KEzzAP
Site Admin
Meslek: Akademisyen (Siyaset Bilimi)
İletişim:

Mesaj gönderen KEzzAP » 14 May 2018 23:01

zerkalo yazdı:
14 May 2018 22:58
Merhabalar eski sinema tv ogrencisiyim oyunculuk alaninda ilerlemek istiyorum eğer güzel projeleriniz varsa size destek olmak isterim herhangi bir talebim yok dediğim gibi sadece projenin güzel olması benim için önemli..ilgilenenlerle WhatsApp uzerindnwn konuşabiliriz 05438863856
Hangi ilden olduğunuzu yazın lütfen.
Youtube sinema eğitim kanalım: https://www.youtube.com/user/GerillaFilmYapimi

zerkalo
The Recruit

Mesaj gönderen zerkalo » 14 May 2018 23:02

Özür dilerim unutmuşum .. İstanbul'dan

ycanakcan
The Recruit

Mesaj gönderen ycanakcan » 16 May 2018 23:34

Merhabalar, bitirme ödevim için kısa film çekeceğim. Senaryo hazır, Görüntü yönetmeni ve Gönüllü Oyuncu(Kadın ve Erkek 18-25 yaşlarında) arıyorum. Çekimler İstanbul'da. Tarih; 24-25 Mayıs Perşembe-Cuma.
Yardımcı olabilecek, oyunculuk alanında kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar yusufcanakcan@gmail.com'a mail atabilirler. Şimdiden teşekkür ederim.
En son ycanakcan tarafından 17 May 2018 00:09 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.