Kendi yazacağım dizi için hikaye yazarı arıyorum

Senaryonuz var ve yorum mu istiyorsunuz, paylaşıp başınıza dert almak mı istiyorsunuz. Sağdan ikinci kapı.
Forum kuralları
1. Bu forumda aradığınız/sattığınız/paylaştığınız senaryoyu tek bir başlık altında arayabilirsiniz.
O başlık şudur: viewtopic.php?f=3&t=20492#p188228

2. Paylaşım yaparken neye dikkat edeceğiniz ise; şu başlıkta yazar:
viewtopic.php?f=3&t=6086

3. Forum içi 100 mesaja ulaşmış olan kişiler, bu anabaşlıkta kendi ilanlarını açabilme hakkına sahiptir Diğerleri yukarıda belirtilen viewtopic.php?f=3&t=20492#p188228 başlığına yazmak zorundadırlar. (100 kabaca bir rakamdır.)

4. 18.04.2017 tarihinden önce bu forumlarda açılan başlıklar, "arşive" kaldırılacak. Bu şu demektir, mesajlarınıza ve başlıklarınıza erişebilirsiniz, ama mesaj atamazsınız. İsteğimiz, arayışınız sürüyorsa, ana başlığa mesajınızı kopyala yapıştır yapmanız. (100 mesajın üzerindeyseniz, 100 mesaj üzerindeyim ve başlığım arşive kaldırılmış şeklinde özel mesaj atın lütfen.)

Bu basit dört kurala uyulmadığı taktirde moderatörler mesajları onaylamayacak veya sileceklerdir.
efehanaslan
The Recruit

Kendi yazacağım dizi için hikaye yazarı arıyorum

Mesaj gönderen efehanaslan » 13 Nis 2018 19:06

Kendi yazacağım bir uzun metraj dizi için bölüm hikayelerini yazacak birini arıyorum. Dizi bi aile dizisi. Sitcom tarzı ama sit-com değil. İçinde dram, aşk, komedi ve nicesi var.

Bir ailenin başına hem komik, hem de duygusal ne gelebilir? Farklı hikayeler arıyorum. Bana yardımcı olabilecek arkadaşlar fikirlerini mail atarlarsa çok sevinirim. (Detaylı bilgiyi mailden verebilirim)

Mail: r.efehanaslan@gmail.com