Gerilla Film Yapımı / Patreon Hesabı

Duyuracak haberiniz mi var? duyurmazsanız ölür müsünüz? içeri buyurun, girişler sağdan ücretler soldan.
Kullanıcı avatarı
paul.newman
The Recruit

Re: Gerilla Film Yapımı / Patreon Hesabı

Mesaj gönderen paul.newman » 03 Haz 2018 10:26

Hocam, kanalınızda tanıtmamışsınız derken YouTube profilinize bilgi olarak girmemişsiniz demeye çalışmıştım. Biliyorum aşırı bir yükseliş sağlamaz ama kanalı sürekli takip edenler için sağ üstte bunu sürekli olarak görüp hatırlamak, teşvik edici bir etki yapar. Benim takip ettiğim kanallarda bana bu etkiyi yapıyor. Uzun vadede az da olsa etkisi olur. Şu kanalda sağ üst taraf örneğin:
https://www.youtube.com/channel/UCNCVua ... oTKG90iqOA

Motivasyonunuzu açıkladığınız kısmı okuduğumda bağlantı kurmak hiç de zor olmadı aslında. Sonuçta bu forumun da amaçlarından biri tanımı yaptığınız tarzdan çalışma şeklini teşvik etmek gibi duruyor. Üye profili de böyle bir sistemi hayal edenlerden oluşuyordur zaten. Şaşırmamızı sağlayacak olan motivasyonunuzun ne olduğundan ziyade ne kadar güçlü olduğu. Çoğumuz sinema konusunda tünelin ucunda ışık görmeyi bırakıyoruz. Hayattaki diğer dertler ağır basıyor ve aynı hayalleri, planları bir köşede bırakıp gidiyoruz. Bundan kendimizi alıkoyabilsek bile yardımlaşmaktan ziyade kendimizi geliştirmeye odaklanabiliyoruz. Sizin ve üreten, destekleyen diğer arkadaşların bu tutkunuzu canlı tutabilmeniz takdire şayan. Umarım kanal da planladığınız noktalara gelir.