Uzun Metraj Film Senaryosu Aranıyor

Duyuracak haberiniz mi var? duyurmazsanız ölür müsünüz? içeri buyurun, girişler sağdan ücretler soldan.
kuzeydeniz
Donnie Darko
Meslek: Yazar, Şair, senarist
İletişim:

Re: Uzun Metraj Film Senaryosu Aranıyor

Mesaj gönderen kuzeydeniz » 04 Oca 2017 00:29

Sevgili Güçlü ile bir iki projede fikir alış verişi yaptık. Elinizde güvendiğiniz proje varsa Türkiye'nin kadın yönetmenlerinden duayen Fide Motan'ın projenizi okuyor olması büyük şans. Tavsiye ederim. Dikkate değer her projeyi okuyup, size geri dönüş yapıyorlar. Senaryo yazdık, ulaştıracak ve görüşecek kimse yok mu? diye hayıflanmayın. Gönderin Güçlü kardeşe.. İş yapacak projeniz varsa mutlaka size geri dönecek, revize vs isteyeceklerdir. İyi şanslar.

Kullanıcı avatarı
Ayfer
The Recruit

Mesaj gönderen Ayfer » 06 Oca 2017 13:48

guclu yazdı:Merhaba arkadaşlar,

Yazın Fide Motan genel yönetmenliğinde çekilmek üzere uzun metraj film senaryosu arıyoruz. Yapım şirketini maalesef herkese açık bir forumda olduğumuz için henüz duyuramıyorum ancak projesinin değerlendirilmesini isteyenler aşağıdaki adrese gönderebilirler:

guclu.aydogdu@gmail.com

Senaryosu hazır olmasa da güvendiğiniz iyi bir öykü / tretman vb. de değerlendirmeye alınacak.

Teşekkürler.

Merhaba Beyefendi İsmim Ayfer Öztürk bir yazarım ve yazılarımı senaryoya döküyorum ilginizi çekecek tüm hakları bana ait bilimkurgu üzerine bir senaryomu size yolluyorum umarım ilgilenirsiniz dönüş yaparsanız sevinirim senaryomun ismi Su Cini Senaryom da eski batı çağı inanışıyla asırlardır sırlara karışmış bir Kara büyü kitabının bulunmasıyla başlıyor tüm evrene İsrailden hızla yayılan bir virüs ve hayatta kalmaya çalışan güçlü bir kadın zombileşmiş yaratığa dönen insanlarla mücadelesinin içinde birden kendini bir tarikatın elinde kurban edilmek üzere buluyor ve asıl hayatının dönüm noktası burada başlıyor batı dünyasının değimiyle dünya alemine bir su elfini Çağıracaklardır ve Senaryoda ana kahramanımız olan Mihrap bu ayinde kurban edilmek üzeredir senaryoyu okurken serüvenin heycanın sizi doruk noktalara çıkaracağı bu Senaryo da Aşk üçgeni, korku, gerilim, ihanet, fantastik bir Senaryo okuduğunuzda sizden haber bekleyeceğim saygılar.

mürekkep fabrikasl
The Recruit

Mesaj gönderen mürekkep fabrikasl » 05 Eki 2017 11:34

Senaryo konusu alabilecek öykülerin Alasl bende.

“Duyurular” sayfasına dön