Firmamız için ekip..

Film çekeceğim ama ekürim yok, kankam yok, tek başına ne yapayım, selfie mi çekeyim diye isyan etmeyin.
Ekip arayın. Bu başlıkta...
Forum kuralları
1. Bu başlıkta aradığınız ekibi tek bir başlık altında arayabilirsiniz.
Söz konusu başlık budur: viewtopic.php?f=79&t=20491

2. Ekibi affedersiniz amele pazarında işçi arar gibi aramayınız. Aksi halde Kibar Feyzo'daki "sen gelme ulan ayı" diyen adam gibi olursunuz maazallah. Belirtilmesi gereken şeyler basittir: Ne istiyorsunuz? Para verecek misiniz? Proje ne zaman? Kaç gün sürecek?

3. Forum içi 100 mesaja ulaşmış olan kişiler, bu anabaşlıkta kendi ilanlarını açabilme hakkına sahiptir Diğerleri yukarıda belirtilen viewtopic.php?f=79&t=20491 başlığına yazmak zorundadırlar. (100 kabaca bir rakamdır.)


4. 18.04.2017 tarihinden önce bu forumlarda açılan başlıklar, "arşive" kaldırılacak. Bu şu demektir, mesajlarınıza ve başlıklarınıza erişebilirsiniz, ama mesaj atamazsınız. İsteğimiz, arayışınız sürüyorsa, ana başlığa mesajınızı kopyala yapıştır yapmanız. (100 mesajın üzerindeyseniz, 100 mesaj üzerindeyim ve başlığım arşive kaldırılmış şeklinde özel mesaj atın lütfen.)

Bu basit dört kurala uyulmadığı taktirde moderatörler mesajları onaylamayacak veya sileceklerdir.
Cevapla
sekizpiksel
The Recruit
Mesajlar: 14
Kayıt: 20 Kas 2012 12:00

Firmamız için ekip..

Mesaj gönderen sekizpiksel » 20 Kas 2012 12:05

Merhaba

Reklam ve yapım firmamız için, genç, dinamik, üretken arkadaşlar aramaktayız. İstanbul Bağdat Caddesi 'nde olan şirketimize, tam zamanlı gelip bizimle beraber projelerde yer alacak arkadaşlara ihtiyacımız var.

Reklam konusunda herhangibir eksiğimizin olmadığını düşünüyoruz. Şuan hali hazırda TV için çektiğimiz 2 projemiz onay aşamasında. Bunun yanı sıra, çekilmesi gereken 3 tane daha farklı projemiz var. Tabi bu projelerde after effect show 'ları daha ön planda olacaktır.

Bu şartlar altında bizimle çalışmayı düşününen, tercihen 22 ~27 yaş aralığı arakdaşlara ihtiyacımız var.

İlgilenen, info@sekizpiksel.com adresi veya 0216 418 08 68 nolu telefondan bize ulaşsın..


Herkese iyi günler,

Kullanıcı avatarı
copen
Great Dictator
Mesajlar: 917
Kayıt: 04 Kas 2011 05:23
Meslek: Tasarımcı
Konum: Ankara

Mesaj gönderen copen » 20 Kas 2012 19:06

ukalalık gibi olmasın ama yaş sınırı çok yanlış ve istediğiniz özelliklerde iyi olan arkadaşları maaşla ve sürekli yeni işle beslemek çok zordur... Yani kısaca after vs kullanan ve title olarak "motion designer" olduğunu savunan birilerini turkiye de tam zamanlı çalıştırmanız neredeyse mümkün değildir diye düşünüyorum tabi bütçe meselesi iddia etmiyorum yani ...
kötü iş kötü iştir en iyi teknoloji kullanılsa bile; iyi iş iyi iştir sadece kağıt kalem olsa bile....

Cevapla

“Ekip Arayışı” sayfasına dön