EKİP kurmaya ne dersiniz

Film çekeceğim ama ekürim yok, kankam yok, tek başına ne yapayım, selfie mi çekeyim diye isyan etmeyin.
Ekip arayın. Bu başlıkta...
Forum kuralları
1. Bu başlıkta aradığınız ekibi tek bir başlık altında arayabilirsiniz.
Söz konusu başlık budur: viewtopic.php?f=79&t=20491

2. Ekibi affedersiniz amele pazarında işçi arar gibi aramayınız. Aksi halde Kibar Feyzo'daki "sen gelme ulan ayı" diyen adam gibi olursunuz maazallah. Belirtilmesi gereken şeyler basittir: Ne istiyorsunuz? Para verecek misiniz? Proje ne zaman? Kaç gün sürecek?

3. Forum içi 100 mesaja ulaşmış olan kişiler, bu anabaşlıkta kendi ilanlarını açabilme hakkına sahiptir Diğerleri yukarıda belirtilen viewtopic.php?f=79&t=20491 başlığına yazmak zorundadırlar. (100 kabaca bir rakamdır.)

4. 18.04.2017 tarihinden önce bu forumlarda açılan başlıklar, "arşive" kaldırılacak. Bu şu demektir, mesajlarınıza ve başlıklarınıza erişebilirsiniz, ama mesaj atamazsınız. İsteğimiz, arayışınız sürüyorsa, ana başlığa mesajınızı kopyala yapıştır yapmanız. (100 mesajın üzerindeyseniz, 100 mesaj üzerindeyim ve başlığım arşive kaldırılmış şeklinde özel mesaj atın lütfen.)

Bu basit dört kurala uyulmadığı taktirde moderatörler mesajları onaylamayacak veya sileceklerdir.
gokhango
The Recruit

EKİP kurmaya ne dersiniz

Mesaj gönderen gokhango » 21 Eki 2012 23:59

Yeni bir ekip oluşturmaya ne dersiniz arkadaşlar

Kullanıcı avatarı
oguzcicek
Donnie Darko

Mesaj gönderen oguzcicek » 22 Eki 2012 00:34

Dostum burdan kendine ekip filan kuramazsın. Böyle bir başlık açan ilk kişi degilsin ekip kuramayan ilk kişide olmayacaksın.

Önerim kendini tanıt bir kaç saglam video çek yeteneklerini göster o zaman insanlar senın ekibine katılmak istesin.
Varolan bir gruba katılabilir veya buraya baslık acıpta ekip kuramayan arkadaslarla irtibata geçebilirsin.Ekip kuramayan arkadaslarla belki bir ekip kurabilirsin.
Kiralık 550d + 2 lens + 2 tripot + 3 yedek batarya sadece 50 lira
Detaylar http://www.filmfabrikasi.com/forum/viewtopic.php?t=8806" onclick="window.open(this.href);return false;

Kullanıcı avatarı
fayrap
Moderator
Meslek: 1/3 öğrenci, 1/3 web tasarımcı, 1/3 sinemacı.
İletişim:

Mesaj gönderen fayrap » 22 Eki 2012 01:26

oguzcicek yazdı:Dostum burdan kendine ekip filan kuramazsın. Böyle bir başlık açan ilk kişi degilsin ekip kuramayan ilk kişide olmayacaksın.

Önerim kendini tanıt bir kaç saglam video çek yeteneklerini göster o zaman insanlar senın ekibine katılmak istesin.
Varolan bir gruba katılabilir veya buraya baslık acıpta ekip kuramayan arkadaslarla irtibata geçebilirsin.Ekip kuramayan arkadaslarla belki bir ekip kurabilirsin.
+1

Benim açtığım bir başlık da vardı misal, ben bile unuttum o başlığı :)
yaşamak mı zor yoksa yuvarlak masa aks mı?

halostendap
The Legend
Meslek: komedyen

Mesaj gönderen halostendap » 22 Eki 2012 01:36

ekip olmaya çalışmak, dünyayı değiştirmeye çalışmaya benziyor.
ne demiş şair, dünyayı değiştirmek istiyorsan önce kendini değiştiriceksin,
bu iki bilgiyi harmanlarsak
ekip dediğin insanın içinde olacak :)
eski nickim intercapiller.

Artık instagramdayım| https://www.instagram.com/halitstandup

“Ekip Arayışı” sayfasına dön