Ankara'da yarım kalmış bir internet dizisi

Film çekeceğim ama ekürim yok, kankam yok, tek başına ne yapayım, selfie mi çekeyim diye isyan etmeyin.
Ekip arayın. Bu başlıkta...
Forum kuralları
1. Bu başlıkta aradığınız ekibi tek bir başlık altında arayabilirsiniz.
Söz konusu başlık budur: viewtopic.php?f=79&t=20491

2. Ekibi affedersiniz amele pazarında işçi arar gibi aramayınız. Aksi halde Kibar Feyzo'daki "sen gelme ulan ayı" diyen adam gibi olursunuz maazallah. Belirtilmesi gereken şeyler basittir: Ne istiyorsunuz? Para verecek misiniz? Proje ne zaman? Kaç gün sürecek?

3. Forum içi 100 mesaja ulaşmış olan kişiler, bu anabaşlıkta kendi ilanlarını açabilme hakkına sahiptir Diğerleri yukarıda belirtilen viewtopic.php?f=79&t=20491 başlığına yazmak zorundadırlar. (100 kabaca bir rakamdır.)

4. 18.04.2017 tarihinden önce bu forumlarda açılan başlıklar, "arşive" kaldırılacak. Bu şu demektir, mesajlarınıza ve başlıklarınıza erişebilirsiniz, ama mesaj atamazsınız. İsteğimiz, arayışınız sürüyorsa, ana başlığa mesajınızı kopyala yapıştır yapmanız. (100 mesajın üzerindeyseniz, 100 mesaj üzerindeyim ve başlığım arşive kaldırılmış şeklinde özel mesaj atın lütfen.)

Bu basit dört kurala uyulmadığı taktirde moderatörler mesajları onaylamayacak veya sileceklerdir.
Kullanıcı avatarı
sekko
Mad Max

Ankara'da yarım kalmış bir internet dizisi

Mesaj gönderen sekko » 06 Ara 2011 16:10

Ankara'dayım ve elimde bi kısmı çekilmiş(kısmen kurgulanmış), diğer kısmıysa çekilmeyi bekleyen, yarım kalmış bir internet dizisi senaryosu var. fakat kurguyu yapan arkadaş askere gidiyor. ekipmanları sağlayan arkadaşın da işleri bayağı bir yoğun. bense proje havada kalsın istemiyorum.

oyuncular, mekan ve ben yardımlarınızı bekliyoruz :)
çektiğimiz kısımları canon 5 d mark ii ile çekip, adobe premiere 5.5 ile kurguladık. kalan kısmının (çekimleri için) sadece 1 günlük işi var.

benim kameram var, ben kurgu konusunda yardımcı olurum, ben sesten anlarım, ben ışık bilirim vs diyenler varsa gözleri korkmasın, hepimiz amatör insanlarız :)

aslında olayın ilgi çekici hikayesini bayağı uzun bir anlatımla yazmıştım fakat başlığı açanın gözü korkmasın diyerek sildim :) merak edenlere nasıl başladığını, ne yapmak istediğimi ve neler yaptığımı çeşitli yollardan anlatmaktan mutluluk duyarım.

Kullanıcı avatarı
anilcagin
Ankara Film Ekibi

Mesaj gönderen anilcagin » 07 Ara 2011 10:53

Ben projenin tamamlanmasi için elimden gelen yardımda bulunurum.
‎"Giydikçe açılır" diyen tezgahtar, "uzadıkça şekil alır" diyen kuaför, "zamanla unutursun" diyen arkadaş... Bunların hepsi aynı örgüte üye...

Kullanıcı avatarı
sekko
Mad Max

Mesaj gönderen sekko » 07 Ara 2011 17:15

dostum konuyu daha detaylı konuşalım diye facebook'tan ekledim.

Kullanıcı avatarı
copen
Great Dictator
Meslek: Tasarımcı

Mesaj gönderen copen » 09 Ara 2011 00:51

kurgu ve teknik konularda yardımcı olurum
kötü iş kötü iştir en iyi teknoloji kullanılsa bile; iyi iş iyi iştir sadece kağıt kalem olsa bile....

brkyeryvz

Mesaj gönderen brkyeryvz » 15 Oca 2012 22:29

oyuncu istersen her türlü yardım ederim

uğur_o6o
The Recruit
Meslek: merhaba arkadaslar ben ankaradan ugur behzat ç denız yıldızı unutuma beni benı affet gıbı dızılerde rol aldım reklamda oynadım bır ankara kaynagı projesınde ana karakter idim bende guzel teklıflerı beklerim

Mesaj gönderen uğur_o6o » 03 Ara 2012 00:59

merhaba arkadaslar ben ankaradan ugur behzat ç denız yıldızı unutuma beni benı affet gıbı dızılerde rol aldım reklamda oynadım bır ankara kaynagı projesınde ana karakter idim bende guzel teklıflerı beklerim

“Ekip Arayışı” sayfasına dön