Ekip Arama Ana Başlığı

Film çekeceğim ama ekürim yok, kankam yok, tek başına ne yapayım, selfie mi çekeyim diye isyan etmeyin.
Ekip arayın. Bu başlıkta...
Forum kuralları
1. Bu başlıkta aradığınız ekibi tek bir başlık altında arayabilirsiniz.
Söz konusu başlık budur: viewtopic.php?f=79&t=20491

2. Ekibi affedersiniz amele pazarında işçi arar gibi aramayınız. Aksi halde Kibar Feyzo'daki "sen gelme ulan ayı" diyen adam gibi olursunuz maazallah. Belirtilmesi gereken şeyler basittir: Ne istiyorsunuz? Para verecek misiniz? Proje ne zaman? Kaç gün sürecek?

3. Forum içi 100 mesaja ulaşmış olan kişiler, bu anabaşlıkta kendi ilanlarını açabilme hakkına sahiptir Diğerleri yukarıda belirtilen viewtopic.php?f=79&t=20491 başlığına yazmak zorundadırlar. (100 kabaca bir rakamdır.)

4. 18.04.2017 tarihinden önce bu forumlarda açılan başlıklar, "arşive" kaldırılacak. Bu şu demektir, mesajlarınıza ve başlıklarınıza erişebilirsiniz, ama mesaj atamazsınız. İsteğimiz, arayışınız sürüyorsa, ana başlığa mesajınızı kopyala yapıştır yapmanız. (100 mesajın üzerindeyseniz, 100 mesaj üzerindeyim ve başlığım arşive kaldırılmış şeklinde özel mesaj atın lütfen.)

Bu basit dört kurala uyulmadığı taktirde moderatörler mesajları onaylamayacak veya sileceklerdir.
Kullanıcı avatarı
Bağımsız
Alien

Re: Ekip Arama Ana Başlığı

Mesaj gönderen Bağımsız » 07 Kas 2018 23:56

Cevabımı aldım, tişikkirler spidervis :)

halostendap
The Legend
Meslek: komedyen

Mesaj gönderen halostendap » 08 Kas 2018 09:30

Hazır başlık güncellenmişken sorayım. Düzcede kısa film, oyunculuk vs. ile uğraşan var mı? Belki ekip oluruz bi görüşelimç
eski nickim intercapiller.

Artık instagramdayım| https://www.instagram.com/halitstandup

OnurD
The Recruit

Mesaj gönderen OnurD » 28 Kas 2018 02:35

Merhabalar arkadaşlar, öncelikle böyle bir sitenin olduğunu yeni öğrendim ve aranıza yeni katıldım. Kısa süre içerisinde çekmeyi planladığımız avangardist tarzda sanat filmimiz için oyuncu arayışı içinde bulunmaktayız. (siteyi de bunun sayesinde buldum) 1 erkek
2 kadın ve 1 erkek çocuk ( 6-8 yaş arası) oyuncuya ihtiyacımız var. Çekimlerimizin çok büyük bir bölümü İstanbul, küçük bir bölümü Kapadokya'da gerçekleştirilecektir. Çekim süresi 3 hafta planlanmaktadır. Film festival filmidir. Yönetmenimiz daha önce festivallere, sinemaya ve tvlere film, reklam çekmiş tecrübeli birisidir.( ben filmin kurgu yönetmeniyim ) Filmimizde 1-2 ünlü isimde yer alacaktır. Film festival filmi olduğundan tecrübeli arkadaşlarla çalışmayı planlamaktayız.

onur.deniz081@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz.
herkese teşekkürler

lokman0886
The Recruit

Mesaj gönderen lokman0886 » 10 Ara 2018 12:06

Merhaba Arkadaşlar,
Elimizde görüntüleri mevcut olan filmimize ait iç sesleri revize etmek istiyoruz. Bu doğrultuda, senaryo, metin yazarlığı konusunda tecrübeli birinden ücreti mukabilinde yardım alma niyetindeyiz. İlgilenen arkadadaşlar aşağıda bulunan mail adresi üzerinden veya direk bu site üzerinden iletişime geçebilir.
lokman0886@gmail.com
En son lokman0886 tarafından 10 Ara 2018 15:45 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
KEzzAP
Site Admin
Meslek: Akademisyen (Siyaset Bilimi)
İletişim:

Mesaj gönderen KEzzAP » 10 Ara 2018 14:21

lokman0886 yazdı:
10 Ara 2018 12:06
Merhaba Arkadaşlar,
Elimizde görüntüleri mevcut olan filmimize ait iç sesleri revize etmek istiyoruz. Bu doğrultuda, senaryo, metin yazarlığı konusunda tecrübeli birinden yardım alma niyetindeyiz. İlgilenen arkadadaşlar aşağıda bulunan mail adresi üzerinden veya direk bu site üzerinden iletişime geçebilir.
lokman0886@gmail.com
Ücret verecek misiniz? Bu tarz detayları da belirtin lütfen.
Youtube sinema eğitim kanalım: https://www.youtube.com/user/GerillaFilmYapimi

“Ekip Arayışı” sayfasına dön