Ekip Arama Ana Başlığı

Film çekeceğim ama ekürim yok, kankam yok, tek başına ne yapayım, selfie mi çekeyim diye isyan etmeyin.
Ekip arayın. Bu başlıkta...
Forum kuralları
1. Bu başlıkta aradığınız ekibi tek bir başlık altında arayabilirsiniz.
Söz konusu başlık budur: viewtopic.php?f=79&t=20491

2. Ekibi affedersiniz amele pazarında işçi arar gibi aramayınız. Aksi halde Kibar Feyzo'daki "sen gelme ulan ayı" diyen adam gibi olursunuz maazallah. Belirtilmesi gereken şeyler basittir: Ne istiyorsunuz? Para verecek misiniz? Proje ne zaman? Kaç gün sürecek?

3. Forum içi 100 mesaja ulaşmış olan kişiler, bu anabaşlıkta kendi ilanlarını açabilme hakkına sahiptir Diğerleri yukarıda belirtilen viewtopic.php?f=79&t=20491 başlığına yazmak zorundadırlar. (100 kabaca bir rakamdır.)

4. 18.04.2017 tarihinden önce bu forumlarda açılan başlıklar, "arşive" kaldırılacak. Bu şu demektir, mesajlarınıza ve başlıklarınıza erişebilirsiniz, ama mesaj atamazsınız. İsteğimiz, arayışınız sürüyorsa, ana başlığa mesajınızı kopyala yapıştır yapmanız. (100 mesajın üzerindeyseniz, 100 mesaj üzerindeyim ve başlığım arşive kaldırılmış şeklinde özel mesaj atın lütfen.)

Bu basit dört kurala uyulmadığı taktirde moderatörler mesajları onaylamayacak veya sileceklerdir.
Kullanıcı avatarı
mKaran
Mad Max
Meslek: Part Time Supermen
İletişim:

Re: Ekip Arama Ana Başlığı

Mesaj gönderen mKaran » 04 Ağu 2018 15:49

Görüntü Yönetmeni arayanlara: ilanım yeniden aktiftir.

viewtopic.php?f=79&t=12379&start=80

Ancak ilanı detaylıca okumadan başvuran arkadaşlar, kusura bakmasınlar.

enesx
The Recruit

Mesaj gönderen enesx » 08 Ağu 2018 01:20

Herkese merhaba, kısa film projem için oyuncu aramaktayım. Nedir bu proje diye soracak olursanız; konumuz geçim sıkıntısı ve insanları yargılamak. Eğer gönüllü arkadaşlar varsa senaryoyu gönderirim en azından tanışmış, konuşmuş oluruz. Genel olarak ihtiyacımız olan oyuncular 25-30 lu yaşlarda 3 oyuncuya, yine 25 30 lu yaşlarda bir bayan oyuncuya ihtiyacım var. Dediğim gibi en azından konuşmak için bile mesaj atabilirsiniz. 0538 632 5412 Enes Sarıtaş

Yazarçeker
The Recruit

Mesaj gönderen Yazarçeker » 22 Eyl 2018 02:00

Merhabalar hala burda olan varsa kısa film çekeceğim bir ekip kurmak istiyorum ilgilenenler bana burdan ulaşabilir;
Sezgin_kantar@hotmail.com

Kullanıcı avatarı
KEzzAP
Site Admin
Meslek: Akademisyen (Siyaset Bilimi)
İletişim:

Mesaj gönderen KEzzAP » 22 Eyl 2018 12:18

Yazarçeker yazdı:
22 Eyl 2018 02:00
Merhabalar hala burda olan varsa kısa film çekeceğim bir ekip kurmak istiyorum ilgilenenler bana burdan ulaşabilir;
Sezgin_kantar@hotmail.com
Hangi şehir?
Youtube sinema eğitim kanalım: https://www.youtube.com/user/GerillaFilmYapimi

JeanG
Moderator

Mesaj gönderen JeanG » 23 Eyl 2018 11:53

Yazarçeker yazdı:
22 Eyl 2018 02:00
Merhabalar hala burda olan varsa
forum terkedilmedi yahu.

Yazarçeker
The Recruit

Mesaj gönderen Yazarçeker » 24 Eyl 2018 00:51

Şehir İstanbul, bu tarz ekip olayları toplanma falan baktım 2017 yılına ait entryler var ondan hala burda olan var mı dedim

N4T
The Recruit
Meslek: Öğrenci

Mesaj gönderen N4T » 04 Eki 2018 23:12

Merhaba arkadaşlar,
Basit bir fikirden yola çıkarak hayata geçirmeyi arzuladığım-gelecek vaad eden-projeye gönüllülük esasına dayalı -ortaklık, sözleşmesi imzalanabilir, noter onayı falanı fıstığı halledilebilir- ekip kurmak istiyorum. İstanbul içi tercihim fakat destek nereden gelirse kabulüm. Hobi temellerine dayalı zamanla, iş/sektör haline dönüşecek bu fikirde beraber çalışmak/gelişmek isterseniz sizlerle çalışmaktan memnun olacağım.
Kısaca; pc ve mobil platformda-kısmi ingress'e benzer özellikte- yer alacak hikayeyi 5-8 dakikalık arası video ile destekleme niyetim var.
Asıl amaç faal işlevi devam eden yazılım/oyun içerisinde geçen hikayeyi video(film) ile desteklemek.
Projeyi tek başıma yürütmeye çalıştığımdan faal bir alana dönüşemedi ne yazık ki. Katılmak isteyen arkadaşlarda aranan nitelikler (en azından birine hakimseniz);
Mobil Uygulama, web yazılım bilgisi(benimkisi kendime yetecek kadar.)
Çekim ve montaj niteliği
Senaryo/hikaye yazarlığı
MusicMarker ve türveleri gibi programlarda (uygulama ve video(film) için müzik desteğine aşırı ihtiyacımız olacak)
Grafik/İllüstrasyon

Her birinin farklı bir dal. Nitelikli bilgiye ihtiyaç duyduğumun farkındayım. Projeyi sadece kağıt üzerinde sunduğumda olası çalınma olasılığı yüzünden her hangi bir mecraya sunmadım. Temel işlevi yerine getirebilecek düzeyde pilot bölüm çekebilir, uygulamayı aktif hale getirebilirsek, bir kaç ay içerisinde sponsorların geleceğinden şüphem yok.
Profesyonel işten çok amatör olmasından yanayım. Sevgiler.

İletişim bilgileri;
u.evmez@gmail.com
editor@perigraf.net

Şimdiden teşekküler.

Harici olarak geliştirmeye çalıştığım ve dergi haline getirmeyi plandığım internet sitesi için makale yazarlığı da var.
Bazen.

Kullanıcı avatarı
fırtınafilm
The Recruit

Mesaj gönderen fırtınafilm » 03 Kas 2018 20:07

Senaryosunu tamamladığımız projemiz için kameradan anlayan çekim tekniklerini bilen bir arkadaşa ihtiyacımız var sürekli birlikte projeler üreteceğimiz birlikte güzel işler yapabileceğimiz bizi yarı yolda bırakmıyacak bir arkadaş arıyoruz ilgilenen arkadaşlar iletişim adreslerini bırakırsa iletişime geçeriz
blackmagic design cinema pocket elimdeki imkanlar ;Sony SLT A57-Samsung NX 300-18-55 A mount lens-
55-200 A mount lens-16-50 NX lens-14-42 Lumix Lens-3x2 Green Box (yeşil perde)-Sony Vct R 640 Tripod
Cam lınk trıpod-Andoer kamera sabitleyici-Dolly teker tripod-10 Metre uzatma kablo-50Watt Beyaz led projektör (2 adet)-Sony ICD-UX560 Ses kaydedici-Boya by-m1 yaka mikfonu-Boya by-mm1 condenser mikrofon-M audio m track 2x2 ses kartı-Usb ses kartı (harici 7+1)-Behringer c1 condenser mikrofon-Behringer xm 8500 dinamik mikrofon
Osawa av 983 anfi-MXL 990 condenser mikrofon-Behringer Hpm 1000 mikrofon

mosquito
The Recruit

Mesaj gönderen mosquito » 04 Kas 2018 08:03

Merhaba,

Ben Burak, 23 yaşındayım. Beykent, Hamburg HAW, Prague Film School ve European Film College'daki eğitimlerimi bitirip kısa bir süre önce Türkiyeye döndüm.
Burada paslanmaya başladığımı hissediyorum, öyle aranırken bu forum sitesini gördüm.

Kimsenin bir projesi var mıdır?

Özellikle kısa film, klip veya öğrenci filmleri falan için gönüllü olarak DPlik yapabilirim.
Birşeyler yapmak isteyen olursa bana özel mesaj atabilir, showreel'ımı gönderebilirim.
Teşekkürler!

JeanG
Moderator

Mesaj gönderen JeanG » 04 Kas 2018 10:40

başlığınızı doğru yere taşıdım. şehrinizi yazarsanız daha iyi olur. çalışacağınız kişinin şehri önemli değilse, ulaşımı sağlayacaksanız bununla ilgili bilgi de verebilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
fırtınafilm
The Recruit

Mesaj gönderen fırtınafilm » 04 Kas 2018 19:06

Şehir olarak istanbul'dayız

Kullanıcı avatarı
fırtınafilm
The Recruit

Mesaj gönderen fırtınafilm » 06 Kas 2018 00:03

Merhabalar size ulaşabileceğimiz bir iletişim adresiniz var mı

Kullanıcı avatarı
spidervis
Moderator
Meslek: Besteci ve ses düzenleyici
İletişim:

Mesaj gönderen spidervis » 06 Kas 2018 00:13

fırtınafilm yazdı:
06 Kas 2018 00:03
Merhabalar size ulaşabileceğimiz bir iletişim adresiniz var mı
Mesajı onayladım ama bu soruyu kime sorduğunuz anlaşılmıyor.

Kullanıcı avatarı
fırtınafilm
The Recruit

Mesaj gönderen fırtınafilm » 06 Kas 2018 00:18

mosquito nickli arkadaşımıza forumda yönetici arkadaşların ilgisi gerçekten çok iyi en azından diğer forumlardaki gibi mesajlarımızın boşa gitmediğini anlıyoruz

Kullanıcı avatarı
fırtınafilm
The Recruit

Mesaj gönderen fırtınafilm » 06 Kas 2018 16:01

Arkadaşlar kamera önü için güzel bir ekibimiz ve bir takım ekipmanlarımız var kamera arkası için daha önceki ilanım da kameraman bir arkadaş arayışımız oldu. Arayışımız devam etmektedir. kameramanın yanı sıra görüntü yönetmeni ses kayıt operatörü gibi kamera arkasında teknik konularda bize destek olabilecek arkadaşlar aramaktayız il olarak İstanbul'dayız ekipman listemi bir önceki ilanım da paylaşmıştım ilgilenen arkadaşlar iletişim adreslerini de bırakırsa sevinirim

mosquito
The Recruit

Mesaj gönderen mosquito » 06 Kas 2018 16:30

fırtınafilm yazdı:
06 Kas 2018 00:18
mosquito nickli arkadaşımıza forumda yönetici arkadaşların ilgisi gerçekten çok iyi en azından diğer forumlardaki gibi mesajlarımızın boşa gitmediğini anlıyoruz
Bana;

brkozsoy@gmail.com
Adresinden ulaşabilirsiniz
Teşekkürler!

mosquito
The Recruit

Mesaj gönderen mosquito » 06 Kas 2018 16:35

mosquito yazdı:
04 Kas 2018 08:03
Merhaba,

Ben Burak, 23 yaşındayım. Beykent, Hamburg HAW, Prague Film School ve European Film College'daki eğitimlerimi bitirip kısa bir süre önce Türkiyeye döndüm.
Burada paslanmaya başladığımı hissediyorum, öyle aranırken bu forum sitesini gördüm.

Kimsenin bir projesi var mıdır?

Özellikle kısa film, klip veya öğrenci filmleri falan için gönüllü olarak DPlik yapabilirim.
Birşeyler yapmak isteyen olursa bana özel mesaj atabilir, showreel'ımı gönderebilirim.
Teşekkürler!
Anlamadığım bir nedenden dolayı özel mesaj atamiyorum,

Bana
brkozsoy@gmail.com
Adresinden ulasabilirsiniz

Kullanıcı avatarı
spidervis
Moderator
İletişim:

Mesaj gönderen spidervis » 07 Kas 2018 23:04

mosquito yazdı:
06 Kas 2018 16:35
Anlamadığım bir nedenden dolayı özel mesaj atamiyorum,
Yeni üyelerin özel mesaj atma hakları yok. 5 onaylı mesaj sonrasında buna hak kazanırsınız.

Kullanıcı avatarı
Bağımsız
Alien

Mesaj gönderen Bağımsız » 07 Kas 2018 23:08

@spidervis Neden ki? Özelden saydırıyorlar mı yeni üyeler :)

Kullanıcı avatarı
spidervis
Moderator
İletişim:

Mesaj gönderen spidervis » 07 Kas 2018 23:18

Bağımsız yazdı:
07 Kas 2018 23:08
@spidervis Neden ki? Özelden saydırıyorlar mı yeni üyeler :)
Saydıran oldu mu bilmiyorum, belki forumun ilk yıllarında falan olmuştur :) Ama bu hem saydırmayı hem de bazı tanınmış üyelerimizin rahatsız edilmelerini engelliyor. Ek olarak, 1000'de 1 dahi olsa araya spam kaçıp herkese ingilizce veya rusça hazır mesajlar atabiliyor, bunu engelliyoruz. Üçüncü bir neden daha var ki onu ben şahsen çok önemsiyorum. Özellikle genç arkadaşları email kullanmaya teşvik ediyoruz. Zaten bizim her üye için ayırdığımız özel mesaj biriktirme sayısı da çok az, sadece 20 adet. Email üzerinden haberleşmek önemli ve işi daha resmi hale getiriyor.

“Ekip Arayışı” sayfasına dön