Film Grupları

Robert DeNiro ve Susan Sarandon ile oyunculuk üzerine değil tabii ki, hayal dünyasında yaşamayın. Bildiğimiz kadarının paylaşabildiğimiz kadarı.
GörkemH.
The Recruit

Film Grupları

Mesaj gönderen GörkemH. » 18 Nis 2016 19:06

17 yaşındayım. Sinema-Tv okumayı düşünüyorum. Yavaş yavaş bazı projelerde yer almak adına katılabileceğim kısa film grupları vb. yerler varmıdır acaba... Oyunculuk alanından yer varsa taleplerinizi bekliyorum. Yeteneğime güveniyorum. Bursada oturuyorum fakat şartlar sağlandığında şehir dışında farklı şehirlere de gelebilirim. Yarışma , festival vb. gibi yerlerde boy gösterirsek de ayrıca güzel olur. Maddi anlamda az da olsa bir miktar almak iyi olur.

aleste
Wizard of Oz

Mesaj gönderen aleste » 18 Nis 2016 20:28

yer çekimsiz ortamda çilek yiyeyim ama muz gibi olsun.
oh be :D

Sietpictures
Dr.Strangelove

Mesaj gönderen Sietpictures » 06 Şub 2017 17:44

Hocam tecrübesizim diyorsun,ne yapmak istediğini bilmiyorsun ama kısa filmden maddi gelir alıyım diyorsun. Ne güzelmiş o.

TarıkAlpat
Donnie Darko

Mesaj gönderen TarıkAlpat » 06 Şub 2017 19:06

Bence ilk önce tam olarak ne olmak istediğine karar vermelisin. Oyunculuk istiyorsan bunun yeri Sinema tv bölümü değil, konservatuar bölümüdür. İşin hemen başında festival veya para kazanmayı düşünmen çok yersiz. Şimdilik yapacağın şey konservatuar (gerçekten istiyorsan) için hazırlanman, lisede ve bağımsız olarak varsa tiyatro/oyunculuk kurslarına başvurman ve bol bol film ve videolar izleyip kendini geliştirmendir.

“Oyunculuk ve Oyuncu Yönetimi” sayfasına dön