Dereceye Giren Filmim İçin Bir soru

Kısa metrajlı yapımlar üzerine fikir yürütme, tartışma, kaynaşma, bira ısmarlama alanı.
325yunus
The Recruit
Meslek: öğrenci

Dereceye Giren Filmim İçin Bir soru

Mesaj gönderen 325yunus » 12 Mar 2019 12:14

Merhaba arkadaşlar ben kısa film yarışmasında dereceye girdim ve bana mail gönderdiler. Mailde filmimim hard copy sini istiyorlar wetransferden göndermem gerekiyor hard copy ne demek yardımcı olursanız sevinirim.

Kullanıcı avatarı
KEzzAP
Site Admin
Meslek: Akademisyen (Siyaset Bilimi)
İletişim:

Mesaj gönderen KEzzAP » 12 Mar 2019 13:40

Filmin hard copy'sini wetransfer'den istemiyorlardır, bir hata var.
Hard copy fiziki kopya demek, yani DVD'sini istiyor olabilirler. Ama wetransfer'den hard copy gönderin diyorlarsa, eğer filmi daha önce bir video oynatıcı siteye (youtube, vimeo tarzı) yükleyerek gönderdiyseniz, istedikleri filmin kopyası olabilir. Onu wetransfer'den filmi herhangi bir siteye yükler gibi yükleyeceksiniz.
Lütfen özel mesaj ile genel sorular sormayınız, cevaplamıyorum. Aynı soruyu forumda sorunuz. Ancak benimle ilgili bir sorunuz varsa özel mesaj ile sorunuz.

Youtube sinema eğitim kanalım: https://www.youtube.com/user/GerillaFilmYapimi

screenwriter27
Dr.Strangelove
Meslek: Senaryo Yazarı

Mesaj gönderen screenwriter27 » 12 Mar 2019 17:07

hard copy veya wetransfer'den demişlerdir sana kardeş. wetransfer'den istiyorlarsa bir mail adresi vermiş olmaları lazım sana alıcı kısmına o mail adresini yazarak filminizi siteye yüklemeniz gerekiyor.. ama hard copy dvd ye kaydedip belli bir adrese kargo ile yollamanız gereken bir durumdur..
"Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına.” Mevlâna 8)

“Kısa Metraj” sayfasına dön