Güzel kısa film önerileri

Kısa metrajlı yapımlar üzerine fikir yürütme, tartışma, kaynaşma, bira ısmarlama alanı.
standup-6
The Recruit

Re: Re: Güzel kısa film önerileri

Mesaj gönderen standup-6 » 18 Haz 2017 12:23

KEzzAP yazdı:
27 May 2017 12:47
Bu elemanlar bir youtube efsanesidir.
Forumda birileri gelip filmimi sinemada vizyona nasıl sokarım diye sorduklarında, bunlar ve birkaç kanal daha aklıma gelir.
Ufacık başlamışlardı yıllar evvel ama yoğun çalışıyorlardı ve hiç öyle sinemaya çıkalım falan gibi dertleri olmadı. Sadece sevdikleri işleri yapıyor, insanlara nasıl yaptıklarını anlatıyorlardı.
Neticesinde bir youtube starı oldular. Şimdi sinema sektörü/oyun sektörü onlara geliyor.

Türkiye'de youtube'u kaliteli kullanıp, sinema sektöründe büyük başarıya ulaşacak ilk kişileri merak ediyorum. Muhtemelen uzunca bir süre olmayacak bu. Şu anda bunu yapabilecek düzeyde üretim yapabilen yok. Böyle bir motivasyon da yok. Bizdeki mantık en fazla "Çok süper senaryom var, yapımcılara nasıl ulaşabilirim?" 20-30 sene önceki Unkapanı gibi.
sevgili kezzap bu adamlar tam da benim türkiyede yapmak istediğim şeyler ve tek sorun kafamda arkadaş bulamamak bu siteye de bu amaçla girmiştim ama pek bir şey çıkmadı bazı arkadaşlar dalga geçti bazıları ciddiye almadı vs sizin bana öneriniz nedir?

Kullanıcı avatarı
KEzzAP
Site Admin
Meslek: Akademisyen (Siyaset Bilimi)

Mesaj gönderen KEzzAP » 18 Haz 2017 12:49

Kendiniz çabalayın, elinize kameraya alın ve çekmeye başlayın.
Bol film izleyin.

Başka önerim yok.

“Kısa Metraj” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir