Acemilik

Filmi çekerken karşılaştığınız her türlü meseleyi buradan çözümleyin.
Cevapla
Neogramsci
The Recruit
Mesajlar: 8
Kayıt: 22 Haz 2018 15:24

Acemilik

Mesaj gönderen Neogramsci » 22 Haz 2018 15:42

Arkadaşlar merhaba. Grupta ilk paylaşımım. Öncelikle kısa film çekmek istiyorum. Çekebilirim de hemen kamer bu zamand bol. ama biraz daha bir şey öğrenip yapmaya çalışmak istiyorum. Denemek yenilmek daha güzel olsun diye. Telefonla çekeceğim iPhone 5s. Oyuncu kurgucu g.yönetmeni kameraman diye tanıtabileceğim kimsem yok. O yüzden şu an tek sorunum bunların içeriğine nasıl erişebilirim. Nasıl ve nerden öğrenebilirim. İmkansızlıkları bahane etmek istemiyorum. Bunlarla olgunlaşmak istiyorum. O yüzden tavsiye bekliyorum. Kitap video benzeri yardımları bekliyorum. Ve ıphoneda iyi çekim için ışık vb. Detaylara yardımcı program tavsiyesi istiyorum ve ucuza ekipman ve ya kendi yapanlardan Öneri bekliyorum. İyi forumlar.

Kullanıcı avatarı
KEzzAP
Site Admin
Mesajlar: 10625
Kayıt: 31 Eki 2005 17:07
Meslek: Akademisyen (Siyaset Bilimi)
İletişim:

Mesaj gönderen KEzzAP » 22 Haz 2018 16:34

İmzamdaki kanalı izleyin.
Lütfen özel mesaj ile genel sorular sormayınız, cevaplamıyorum. Aynı soruyu forumda sorunuz. Ancak benimle ilgili bir sorunuz varsa özel mesaj ile sorunuz.

Youtube sinema eğitim kanalım: https://www.youtube.com/user/GerillaFilmYapimi

Neogramsci
The Recruit
Mesajlar: 8
Kayıt: 22 Haz 2018 15:24

Mesaj gönderen Neogramsci » 22 Haz 2018 17:06

Hocam kanalı severek takip ediyorum. Devamını diliyorum. Video makinalarına şu dönemler hiç ulaşamam ama bilgiyi almaya çalışıyorum. Yalnız biraz daha telefona ait bir şeyler bulmam lazım

Cevapla

“Genel Çekim Sorunları” sayfasına dön