YENİLİKLER VE DUYURULAR

Sitemiz hakkında her şey. Öneriler, son dakika haberleri, üyelerimizin en gizli sırları, tangalar, slip donlar ve daha neler hakkında o biçim bilgi paylaşımı.
Kullanıcı avatarı
beetlejuice
Site Admin
Meslek: Senarist - yönetmen
İletişim:

YENİLİKLER VE DUYURULAR

Mesaj gönderen beetlejuice » 02 Nis 2009 17:44

Spoiler özelliğimiz devrededir arkadaşlar

Örnek:

[spoiler]Baco'ya teşekkürler.[/spoiler]
ozgurbakar.com

Kullanıcı avatarı
Karatasa
The man who knew too much
Meslek: Sinema

Mesaj gönderen Karatasa » 02 Nis 2009 18:30

[spoiler](ı)[/spoiler]

Kullanıcı avatarı
ali.ünal
Braveheart
Meslek: Çevirmen
İletişim:

Mesaj gönderen ali.ünal » 02 Nis 2009 22:47

Hey, yaşasın. Şimdi de mesaj hatırlatma uyarısı. En önemlisi. Ha gayret bidil.

Kullanıcı avatarı
beetlejuice
Site Admin
Meslek: Senarist - yönetmen
İletişim:

Mesaj gönderen beetlejuice » 02 Nis 2009 23:41

zaten bi üstteki deneme mesajı o çalışma ile alakalı kastırıyorum bakalım.
ozgurbakar.com

Kullanıcı avatarı
sickman
Site Admin

Mesaj gönderen sickman » 03 Nis 2009 00:00

Orada kapalı içerik yerine "spoiler" ya da "katil uşak" gibi bir şey yazsa daha güzel olur. Değişiyor mu o.

Kullanıcı avatarı
Düd
Big Lebowski
İletişim:

Mesaj gönderen Düd » 03 Nis 2009 00:54

Bizde sadece spoiler diye bir tuş çıkıyor.
Bildiğim kadarının, anlatabildiğim kadarı.. Eylem Planı.
Ömrünüzde duymadığınız bir sporla ilgili Türkiye'de ve dünyada neler yaşanıyor diye meraktan çatlıyorsanız Laff Ultimate'a beklerim.

Kullanıcı avatarı
sickman
Site Admin

Mesaj gönderen sickman » 03 Nis 2009 08:51

Biz kim? Bende "kapalı içerik: göster" çıkıyor.

Kullanıcı avatarı
Düd
Big Lebowski
İletişim:

Mesaj gönderen Düd » 03 Nis 2009 11:30

Bizim başka bir forumda. Bir de font küçülüyor bunda çok rahatsız edici. Bizdeki eklentinin adını öğreneyim de onu kuralım.
Ömrünüzde duymadığınız bir sporla ilgili Türkiye'de ve dünyada neler yaşanıyor diye meraktan çatlıyorsanız Laff Ultimate'a beklerim.

Kullanıcı avatarı
sickman
Site Admin

Mesaj gönderen sickman » 18 Nis 2009 03:54

Sayın Filmfabrikası çalışanları. Bugün itibari ile Bahadır Çolak (baco) Fabrika yöneticiliğine atanmıştır. Artık mesai saatlerinde kendisi sorumludur, tuvalete gitseniz izin alacaksınız kendisinden, müdürlüğü hayırlı olsun bu bir.

En sinir bozucu problemlerden ana sayfadaki "Yeni Mesaj Yok Ulen" yazısı sanıyorum artık yok. Biraz önce kendisine maaşı ödendi ve işine son verildi. Onun yerine yeni arızalar işe alınacaktır. Başvuracakların, gördükleri arızaları ilgili başlıklara yazmaları rica olunur. Yeni alınan arızalar da tek tek şutlanacaktır yakın zamanda bu da iki.

Fabrika içerisinde herkese birer rütbe takıldı. İsminizin altına bunları takmanız zorunludur. Rütbeler filmlerden alınmıştır, kişiye özel değildir ama tekliflere açıktır. Bu konuda icat çıkaranlara yarım maaş ikramiye imalat müdürü baco tarafından ödenecektir bu da üç.

Başlıklar konusunda hala önerilere açığız, herkes başlık taksın zaten fabrikada başlıksız gezmek yasaktır bu dört.

Dün gece bunları yaparken beynimiz sulanmış olabilir. Fabrika içerisinde aksaklık tuhaflık gören varsa yönetime bildirsin, bir yerlere yazsın bakalım nedir ne değildir. Ona göre önümüz yaz (ne alaka) bu da beş.

Kullanıcı avatarı
Görkem
Moderator

Mesaj gönderen Görkem » 18 Nis 2009 10:03

Çok açıklayıcı bir mesaj olmuş. :D Biz anladık seni dostum, merak etme. Sitenin geliştirilmesi ile ilgili önerilerimiz olacaktır.
Çevremizdeki "önem"leri, önemli görünmeyi başaran önemsizler yüzünden fark edemiyoruz....
https://twitter.com/gorkemoge" onclick="window.open(this.href);return false;

Kullanıcı avatarı
Karatasa

Mesaj gönderen Karatasa » 18 Nis 2009 11:05

Geliştirme çalışmları sevindirici, hayırlı olmasını diler, tüm ff camiasına selam ederim.

payitaht
Cennetten de Garip Film
İletişim:

Mesaj gönderen payitaht » 18 Nis 2009 11:36

Güzel, Baco'nun katılımına ilerisi adına sevindim.

İlle de filmlerden gideceksek adımın Travis Bickle veya Taxi Driver olarak değiştirilmesini talep ediyorum. Ama mümkün mü bilmem.

Kullanıcı avatarı
baço
Sir Baco
İletişim:

Mesaj gönderen baço » 18 Nis 2009 12:37

Modluğa layık olmaya çalışacağıma, adaleti, yasaları her daim koruyacağıma, abidik mesaj atanlara göz açtırmayacağıma, dude gibi adamların her ota maydonoz olmasına sabredeceğime, şerefim ve namusum üzerine... and içerim. Bundan böyle bana Sir Baco denile.
- baço

Kullanıcı avatarı
hegel
Braveheart
Meslek: İşçi
İletişim:

Mesaj gönderen hegel » 18 Nis 2009 12:46

Görkem'e çaylak sıfatı biraz komik duruyor. Kendi ne hissediyor merak ediyorum. Uzun yazılarını döşenirken gözünden bir damla yaş yanağından süzülüp klavyeye damladığında, bütün mütevaziliğinden sıyrılıp "bu sıfatı hak edecek ne yaptım ulan, yok size yazı mazı" diyebilir. Özel bir sıfatı hak ediyor bence.

(Ben de bu arada 400'e ulaşıp sıfatımı "man on the moon"a yükseltmek için kolpa mesajlar atmaya başladım, itiraf ediyorum)
Kalem Oynatan İle Ayı Oynatanın Buluştuğu Yer

http://kalemoynatanileayoynatannbulutuu ... pot.com.tr

Kullanıcı avatarı
baço
Sir Baco
İletişim:

Mesaj gönderen baço » 18 Nis 2009 12:47

payitaht yazdı:Güzel, Baco'nun katılımına ilerisi adına sevindim.

İlle de filmlerden gideceksek adımın Travis Bickle veya Taxi Driver olarak değiştirilmesini talep ediyorum. Ama mümkün mü bilmem.
Braveheart'ı ben alabilirim boşa çıkacaksa :D
- baço

Kullanıcı avatarı
Meraklı Öğrenci
Donnie Darko
Meslek: Öğretmen

Mesaj gönderen Meraklı Öğrenci » 18 Nis 2009 12:59

Açıklama için teşekkürler patron, yeni makamınız hayırlı olsun sir Baco :) (Bakalım ben de hangi film yazıyor:)

Kullanıcı avatarı
Karatasa

Mesaj gönderen Karatasa » 18 Nis 2009 13:55

baco yazdı:Modluğa layık olmaya çalışacağıma, adaleti, yasaları her daim koruyacağıma, abidik mesaj atanlara göz açtırmayacağıma, dude gibi adamların her ota maydonoz olmasına sabredeceğime, şerefim ve namusum üzerine... and içerim. Bundan böyle bana Sir Baco denile.
+1 Adamına özel sıfat yazılabilirse güzel olur.

Kullanıcı avatarı
Düd
Big Lebowski
İletişim:

Mesaj gönderen Düd » 18 Nis 2009 16:13

Yazılabilir tabii de uğraştırır. Baco hayırlı olsun "abimiz" :). Beni ne merak ettim dur bakayım şu mesajdan sonra..

Kullanıcı avatarı
Görkem
Moderator

Mesaj gönderen Görkem » 19 Nis 2009 19:38

hegel yazdı:Görkem'e çaylak sıfatı biraz komik duruyor. Kendi ne hissediyor merak ediyorum. Uzun yazılarını döşenirken gözünden bir damla yaş yanağından süzülüp klavyeye damladığında, bütün mütevaziliğinden sıyrılıp "bu sıfatı hak edecek ne yaptım ulan, yok size yazı mazı" diyebilir. Özel bir sıfatı hak ediyor bence.
:) Est. dostum. Çaylak sıfatı ile kendimi garip hissettiğim doğru olabilir ama olsun, rütbe hiçbirşeydir, metinler herşey. Hele şu anasayfa, forum düzenlemeleri falan bitsin, yazacak daha birçok şeyimiz var. Hepimizin önerisi olacaktır tabi bu işin hızlanması için ama buradaki birçok arkadaş bu "forum kategorizasyonu" olayını benden çok daha iyi bilir. Özgür zaten uğraşıyor, biliyorum. Acele yok. Elbet birgün çaylaklıktan alınırız, hele önce site bir toprarlansın. :)
Çevremizdeki "önem"leri, önemli görünmeyi başaran önemsizler yüzünden fark edemiyoruz....
https://twitter.com/gorkemoge" onclick="window.open(this.href);return false;

Kullanıcı avatarı
kaydıraklıyılan
Alien

Mesaj gönderen kaydıraklıyılan » 19 Nis 2009 20:24

Yöneticiler ve global moderatörlerin yeni renkleri çok itici olmuş.

“Film Fabrikasi.com” sayfasına dön