Senaryo Arayanlar/Satanlar/Paylaşanlar - Ana Başlığı

Senaryonuz var ve yorum mu istiyorsunuz, paylaşıp başınıza dert almak mı istiyorsunuz. Sağdan ikinci kapı.
Forum kuralları
1. Bu forumda aradığınız/sattığınız/paylaştığınız senaryoyu tek bir başlık altında arayabilirsiniz.
O başlık şudur: viewtopic.php?f=3&t=20492#p188228

2. Paylaşım yaparken neye dikkat edeceğiniz ise; şu başlıkta yazar:
viewtopic.php?f=3&t=6086

3. Forum içi 100 mesaja ulaşmış olan kişiler, bu anabaşlıkta kendi ilanlarını açabilme hakkına sahiptir Diğerleri yukarıda belirtilen viewtopic.php?f=3&t=20492#p188228 başlığına yazmak zorundadırlar. (100 kabaca bir rakamdır.)

4. 18.04.2017 tarihinden önce bu forumlarda açılan başlıklar, "arşive" kaldırılacak. Bu şu demektir, mesajlarınıza ve başlıklarınıza erişebilirsiniz, ama mesaj atamazsınız. İsteğimiz, arayışınız sürüyorsa, ana başlığa mesajınızı kopyala yapıştır yapmanız. (100 mesajın üzerindeyseniz, 100 mesaj üzerindeyim ve başlığım arşive kaldırılmış şeklinde özel mesaj atın lütfen.)

Bu basit dört kurala uyulmadığı taktirde moderatörler mesajları onaylamayacak veya sileceklerdir.
mehmet burak töken
The Recruit

Re: Senaryo Arayanlar/Satanlar/Paylaşanlar - Ana Başlığı

Mesaj gönderen mehmet burak töken » 06 Oca 2020 01:44

selamlar herkese,

elimde bir kaç senaryo var desem az kalır elimde kendi yarattığım ve üzerinde 4 aydır onlarca ayrı hikayeler oluşturduğum evrenimde her türden (aşk, romantik komedi, polisiye gerilim, aksiyon, ajan, süper kahramanlar) hikaye bulunmaktadır bana mail atarak ulaşabilirsiniz her gün aktif olarak kontrol ediyorum mailimi en kısa zamanda cevap almanız mümkün

mearbusiness@gmail.com

anlatsamfilmolur
The Recruit

Mesaj gönderen anlatsamfilmolur » 06 Şub 2020 13:06

Merhabalar,

Artık yapımcı gelen kutularını taciz etmekten, sağda solda "bir senaryom var, okur musunuz?" demekten, aldığımız iyi yorumlara senaryoyu bir yere ulaştıramadığımız için üzülürken kötü yorumlara da sinirlenmekten bıktık.

Uzun metraj komedi filmi okumak isteyenlere:

https://anlatsamfilmolur.com/benimutluet_filmsenaryosu/

Saygılar.
ulaşım için:

iletisim(at)anlatsamfilmolur.com

BORAN
The Recruit

Mesaj gönderen BORAN » 25 Şub 2020 22:39

biri trilogy "Fantastik üçleme" diğeri uzun metrajlı dizi olmak üzere iki adet senaryo projem ve 20 ye yakın taslak projem bulunmakta. Profesyonel manada birlikte çalışabileceğimiz bir ortağa ihtiyacım var. Sektörle bağlantıları olan birileri olmalı benim yolumu açacak bir ortak istiyorum

wegotten
The Recruit

Mesaj gönderen wegotten » 10 Mar 2020 01:54

Senaryomu iki kısma ayırdım, biri görsele dayalı, biri sese dayalı. Yaklaşık 25-30 dk. film. Birinde çok iyi kurgu montaj gerekli (baya gerçekçi olmalı yoksa komik olur / siyah beyaz olması işi kolaylaştırır) diğerinde de çok iyi bir ses kalitesi/ortam. Bunları sağlayabilecek biri varsa senaryom var. Ama çok iddialıyım. Yapmış olmak için yapmak istemiyorum. Siz de iddialıysanız vaktiniz ve nakitiniz varsa buyurun (sci-fi yapmıyorum/siyah beyaz çok bütçe gerektirmez)

sogukceset@yandex.com

“Senaryo ve Hikaye” sayfasına dön