Senaryo Arayanlar/Satanlar/Paylaşanlar - Ana Başlığı

Senaryonuz var ve yorum mu istiyorsunuz, paylaşıp başınıza dert almak mı istiyorsunuz. Sağdan ikinci kapı.
Forum kuralları
1. Bu forumda aradığınız/sattığınız/paylaştığınız senaryoyu tek bir başlık altında arayabilirsiniz.
O başlık şudur: viewtopic.php?f=3&t=20492#p188228

2. Paylaşım yaparken neye dikkat edeceğiniz ise; şu başlıkta yazar:
viewtopic.php?f=3&t=6086

3. Forum içi 100 mesaja ulaşmış olan kişiler, bu anabaşlıkta kendi ilanlarını açabilme hakkına sahiptir Diğerleri yukarıda belirtilen viewtopic.php?f=3&t=20492#p188228 başlığına yazmak zorundadırlar. (100 kabaca bir rakamdır.)

4. 18.04.2017 tarihinden önce bu forumlarda açılan başlıklar, "arşive" kaldırılacak. Bu şu demektir, mesajlarınıza ve başlıklarınıza erişebilirsiniz, ama mesaj atamazsınız. İsteğimiz, arayışınız sürüyorsa, ana başlığa mesajınızı kopyala yapıştır yapmanız. (100 mesajın üzerindeyseniz, 100 mesaj üzerindeyim ve başlığım arşive kaldırılmış şeklinde özel mesaj atın lütfen.)

Bu basit dört kurala uyulmadığı taktirde moderatörler mesajları onaylamayacak veya sileceklerdir.
Kullanıcı avatarı
KEzzAP
Site Admin
Meslek: Akademisyen (Siyaset Bilimi)
İletişim:

Senaryo Arayanlar/Satanlar/Paylaşanlar - Ana Başlığı

Mesaj gönderen KEzzAP » 18 Nis 2018 13:52

Bu başlık senaryo ve hikaye mesajları için tek ve yegane başlıktır. 18.04.2018'den itibaren senaryo arayan, satanlar ya da paylaşanlar için yeni başlığa izin verilmeyecektir, görüldüğü taktirde başlık silinecektir. Aktif ilanı olanların ilanlarını bu başlığa toplamaları rica olunur.

Forum içinden birbirinin aynı yüzlerce başlık ve mesaj olduğundan bu da forum kullanımında rahatsızlık verdiğinden böyle bir yönteme başvurulmuştur.

Forum içi 100 mesaja ulaşmış olan kişiler, bu başlığa yazmak zorunda değiller ve kendi başlıklarını açabilirler.
Youtube sinema eğitim kanalım: https://www.youtube.com/user/GerillaFilmYapimi

efehanaslan
The Recruit

Mesaj gönderen efehanaslan » 29 Nis 2018 16:54

Arkadaşlar merhaba. Kendi yazacağım uzun metraj film için, sıcak, samimi, böyle köy komedisi tarzlarında detaylarıyla birlikte bir komedi hikayesi aramaktayım. İlgilenenler mail atabilir mi lütfen?

Mail: r.efehanaslan@gmail.com

NeşeSelimoğlu
The Recruit

Mesaj gönderen NeşeSelimoğlu » 03 May 2018 00:24

Elimde çekilmeye hazır üç adet senaryo var. Birisi köyde başlayıp İstanbul'da devam eden bir komedi; ikincisi İstanbul'da başlayıp Antalya'da beş yıldızlı bir otelde devam eden komedi-gençlik; üçüncüsü ise tamamen Bodrum'da geçen bir polisiye gerilim. Hepsinin de snopsisleri ve karakter listesi vardır. Çekecek senaryo arayan yönetmen ve yapımcılara şiddetle tavsiye ederim. Bu siteden ya da e-posta adresimden ulaşırsanız detayları konuşuruz.... zencikizi@hotmail.com

PembePanjur
The Recruit

Mesaj gönderen PembePanjur » 03 May 2018 12:42

KLASİK KÖY KOMEDİSİ, CİNLİ KORKU, AŞK KONULU OLMAYAN!
==> İzleyiciyi düşündürecek, içerisinde bulmacalar ve ipucularla sonuca ulaşılan bir cinayet/drama senaryom mevcut. İlgilenecek olan olursa şunu söylüyorum ki -bu kadar kararlılıkla- gerekli reklam, tanıtım yapıldığı takdirde 3 milyon gişesi var! O derece yazdığım senaryoya inanıyorum.

İlgilenen varsa, özelden mesaj atsın konuşalım. Bazıları gibi şu kadar pay isterim, şu kadar bütçe isterim de demiyorum. Yapılan iş beni bağlarsa, profesyonel yapılırsa her türlü kolaylığı sağlarım. Amacım para için senaryo değil, akılcı ve izleyiciyi düşündüren ekrana kitleyen senaryo yazmak!

Ciddi ulaşanlara sinopsisi yollayabilirim,
Sağlıcakla...