Sinema filmi setinde çalışacak ses ve ışıkçı ve devamlılıkçı

Film çekeceğim ama ekürim yok, kankam yok, tek başına ne yapayım, selfie mi çekeyim diye isyan etmeyin.
Ekip arayın. Bu başlıkta...
Forum kuralları
1. Bu başlıkta aradığınız ekibi tek bir başlık altında arayabilirsiniz.
Söz konusu başlık budur: viewtopic.php?f=79&t=20491

2. Ekibi affedersiniz amele pazarında işçi arar gibi aramayınız. Aksi halde Kibar Feyzo'daki "sen gelme ulan ayı" diyen adam gibi olursunuz maazallah. Belirtilmesi gereken şeyler basittir: Ne istiyorsunuz? Para verecek misiniz? Proje ne zaman? Kaç gün sürecek?

3. Forum içi 100 mesaja ulaşmış olan kişiler, bu anabaşlıkta kendi ilanlarını açabilme hakkına sahiptir Diğerleri yukarıda belirtilen viewtopic.php?f=79&t=20491 başlığına yazmak zorundadırlar. (100 kabaca bir rakamdır.)


4. 18.04.2017 tarihinden önce bu forumlarda açılan başlıklar, "arşive" kaldırılacak. Bu şu demektir, mesajlarınıza ve başlıklarınıza erişebilirsiniz, ama mesaj atamazsınız. İsteğimiz, arayışınız sürüyorsa, ana başlığa mesajınızı kopyala yapıştır yapmanız. (100 mesajın üzerindeyseniz, 100 mesaj üzerindeyim ve başlığım arşive kaldırılmış şeklinde özel mesaj atın lütfen.)

Bu basit dört kurala uyulmadığı taktirde moderatörler mesajları onaylamayacak veya sileceklerdir.
Cevapla
Filmcanavarı
The Recruit
Mesajlar: 12
Kayıt: 27 Eki 2015 14:50

Sinema filmi setinde çalışacak ses ve ışıkçı ve devamlılıkçı

Mesaj gönderen Filmcanavarı » 05 Tem 2016 16:55

Merhaba arkadaşlar, İzmir de ekip kurma konusunda farklı bir konu açmıştım. Geri dönüşler oldu, öncelikle herkese teşekkür ederim.

Eksik kalan konulardan birisi ses işleriyle ilgilenecek bir arkadaş , ışık konusunda bilgisi olan bir arkadaş ve devamlılık konusunda dikkatli olan bilgili bir arkadaş. bu işlerin altından kalkabilecek üç arkadaş arıyorum. Görüşmek için mail yoluyla veya öm yoluyla iletişime geçebiliriz.

a.cumhurdemir@gmail.com

Cevapla

“Ekip Arayışı” sayfasına dön