İzmir de kendini filmciliğe adamış ekip arkadaşları arıyorum

İzmir'de olup da kız yerine sinemacı arayanlar. Geç içeri.
Filmcanavarı
The Recruit

İzmir de kendini filmciliğe adamış ekip arkadaşları arıyorum

Mesaj gönderen Filmcanavarı » 30 Haz 2016 19:00

Merhaba saygıdeğer arkadaşlar. İzmir de kendisini filmciliğe adamış arkadaşlar ile görüşmek istiyorum. Sebebine gelince, eylül ayı başında uzun metraj korku filmi çekeceğiz ve ekip konusunda sıkıntı yaşıyorum. Tabi ki öncelikli hedefim ilk filmin altından el birliği ile kalkıp aynı ekiple elimde bununda 3 projeyi daha gerçekleştirmek. İlk film için elimde kısıtlı bir bütçe var ve bu fırsatı değerlendirebilirsem diğer 3 proje için maddi kaynaklar baya artacak. İlk film 2017'nin kış ayında vizyona girecek. Yapımcımız dağıtım şirket ile anlaştı ve , başarılı ve güzel bir iş çıkarırsak, film %99 oranında vizyona girecek. Ve yine başarılı bir iş çıkarırsak İzmir de film sektörü güzel bir anlam kazanacak ve ben yola çıktığım arkadaşlarla çok iyi şeyler yapacağım. Tabi ki bu işi gönüllü yapacakları bulmak için yazmadım bunları. Ama minimum bütçe ile maksimum iş çıkarmam gerektiğinden çok yüksek ücretler veremeyeceğim.

En önemlisi ise bu işi yapmak isteyen arkadaşların kendisine olan öz güveni yüksek olmalı ve teknik bilgisine güvenmeli. Öz güveni kibir ile karıştırmayalım lütfen bu arada.

Görüntü yönetmeni öncelikli ve post aşamasında bize yardımcı olabilecek, sürekli setimizde bulunacak veya vakti olduğunda destek olabilecek a dan z ye tüm arkadaşları bekliyorum.

Yönetmen olarak gelirim ve bu işin hakkını veririm diyen varsa o bile buyursun gelsin, ama eline çekmiş olduğu 2-3 proje (kısa film,klip vs.) izlemek kaydı ile. Sonuçta vizyona girecek filmden bahsediyorum ve yoldan geçen birine emanet edemem.

Teknik kısımla ilgili bir girişimde bulunmadım, benimle çalışmak isteyen ekibin, çalışmak istediği teknik ekipman konusunda fikirlerine göre hareket edeceğim. Kamerasından, mikrofonuna kadar.

Alsancak ta ofisimde var, ilgili arkadaşları oraya davet edeceğim. Şimdiden teşekkürler.

a.cumhurdemir@gmail.com

FilmLover
The Recruit

Mesaj gönderen FilmLover » 23 Ara 2016 01:11

merhaba oyuncu da arıyorsanız görüşebiliriz. oalagoz@gmail.com

“İzmir!” sayfasına dön