İzmirde filmcilik aşkıyla yanan arkadaşlar arıyorum!

İzmir'de olup da kız yerine sinemacı arayanlar. Geç içeri.
akrepantares
The Recruit

İzmirde filmcilik aşkıyla yanan arkadaşlar arıyorum!

Mesaj gönderen akrepantares » 20 Nis 2016 22:33

Merhaba, ben Aziz(24). İzmirde yaşıyorum. İzmirde filmcilik aşkıyla yanan iki ya da üç arkadaş arıyorum. Kısa filmler çekmek için bi ekip kuracağım. Şöyle olacak; Önce herkes kendi senaryosunu yazıp ön çalışmaları yapacak ve belirlenen zaman geldiğinde bir döngü şeklinde herkesin hazırladığı filmleri tek tek çekeceğiz. Birbirimizin eksiklerini de tamamlarız. İlk döngü bittikten sonra filmleri son haline getirip yarışmalara sokacağız. Herhangi bi ödül alınırsa kimin filmi ödül aldıysa ödül onun olacak. Sonra belli bi süre ara verilip bu arada diğer döngü için hazırlık yapılacak ve diğer döngü başlayacak. Bu böyle gidecek.
Bulacağım arkadaşların benim gibi hem yazıp hem yönetebilen kişiler olması gerekiyor. Onun haricindeki konuları birlikte hallederiz. Kurgu ve az da olsa görsel efekt yapabilirim, ayrıca resime yeteneğim var storyboard çizebilirim. Renk düzenleme de yapabilirim. Ve kurgu için sağlam bi bilgisayarım var.

İlgilenen arkadaşlar isim, yaş, okul, iş gibi bilgilerini yazıp atarlarsa ben uygun olanları seçip en kısa zamanda da bi tanışma toplantısı düzenlemek istiyorum.
En son akrepantares tarafından 14 May 2016 09:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

hayneke
The Recruit

Mesaj gönderen hayneke » 21 Nis 2016 03:30

Amman diyim deü gsf'ye gelme.hele film tasarımının yanından bile geçme.burdan bu yazıyı okuyan tüm arkadaşlara söylüyorum.nedenini öğrenmek isterseniz özelden yazın.

“İzmir!” sayfasına dön