Kadıköy Rexx'in önünde bira içerek Gaspar Noé'den teklif bekleyen arkadaşlara duyurulur.

18.04.2017 Tarihli forum için ilan edilen yeni kurallara göre, bu tarihten önce açılan başlıkların depolandığı arşiv bölümüdür.
Kilitli
ACG
The Recruit

Kadıköy Rexx'in önünde bira içerek Gaspar Noé'den teklif bekleyen arkadaşlara duyurulur.

Mesaj gönderen ACG » 11 Oca 2018 17:29

Merhaba arkadaşlar,

Çekimi bir kaç saat sürecek, iki karakterli ve 10 dakikalık kısa filmimiz için bir kadın bir de erkek oyuncu arıyoruz. Milyonlar kazanacağız, festival festival dolaşıp ödüller toplayacağız, bizi terk eden/reddeden eski aşklarımız deliler gibi arayacak ve kahkahalar atarak suratlarına telefonları kapatacağız, Jim Jarmusch görünümlü Cem Yılmaz'lar olacağız gibi bir iddiamız kesinlikle yoktur. Bizimle tanışmak ve senaryoyu okumak isteyen çok saygıdeğer arkadaşlara önemle duyurulur.
En son ACG tarafından 12 Oca 2018 08:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

halostendap
The Legend
Meslek: komedyen

Mesaj gönderen halostendap » 11 Oca 2018 18:22

çekimler ne zaman :) bu haftasonuysa istanbulda olacağım, belki yardımım dokunabilir :)
eski nickim intercapiller.

Artık instagramdayım| https://www.instagram.com/halitstandup

ACG
The Recruit

Mesaj gönderen ACG » 11 Oca 2018 18:35

İki oyuncuyu da bulduk mu bu cumartesi de çekebiliriz; her şey hazır. Çok memnun oluruz katılmak istersen.

Kullanıcı avatarı
paul.newman
Dr.Strangelove

Mesaj gönderen paul.newman » 11 Oca 2018 19:20

Ben Yozgat Dostlar Kıraathanesinin önünde kuşburnulu oralet içerek Acun'dan teklif beklediğim için pas geçiyorum.

Çekimlerde başarılar dilerim.

halostendap
The Legend
Meslek: komedyen

Mesaj gönderen halostendap » 11 Oca 2018 20:25

oyuncuların özellikleri neler? belki ben yardımcı olabilirim oyunculuk konusunda :D bu haftasonu istanbuldayım bi kısa filmle taçlandırmak isterim :)
eski nickim intercapiller.

Artık instagramdayım| https://www.instagram.com/halitstandup

kuzeydeniz
Donnie Darko
Meslek: Yazar, Şair, senarist
İletişim:

Mesaj gönderen kuzeydeniz » 12 Oca 2018 13:14

@halostendap :) Gelince beni bul.:) @ACG Eğer senaryoyu gönderebilirseniz bu konuda buradan bir arkadaş yardımcı olamazsa oyuncu konusunda yardımcı olabiliriz/m.
Geçen bir arkadaş yazdı. Oyuncu konusunda yardımcı olabilir misiniz? diye. 4-5 genç gönderdik. Senaryo Hamlet çıktı :D
Senaryo da önemli.
Bir ara yapar diye çok konuşan, felsefesi iyi bir arkadaşı gönderdim. Çekimler başlayana kadar abiyi kimse dikkate almamış:)
Çekimler başlayınca Ramiz Dayı olmuş.
Senaryo hakkında bir ufak ara not verirseniz insanlar da kendinde "yapılabilirliği" konusunda bir düşünceye sahip olabilir.
Kolay gelsin.

Not: Eğer bira içilecek bir arkadaş aranıyorsa da ona hayır demem:) Güzel eşlik ederim.
KDC

Kilitli

“Ekip Arayışı Arşivi” sayfasına dön