BU BÖLÜMDE BAŞLIK AÇMA ESASLARI! LÜTFEN OKUYUNUZ!

Forumun nezih kitlesi ile farklı tellerden mevzuları tartışmak için buyurun. Nargileler yönetimden.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
KEzzAP
Site Admin
Mesajlar: 11009
Kayıt: 31 Eki 2005 17:07
Meslek: Akademisyen (Siyaset Bilimi)
İletişim:

BU BÖLÜMDE BAŞLIK AÇMA ESASLARI! LÜTFEN OKUYUNUZ!

Mesaj gönderen KEzzAP » 01 Eyl 2008 11:29

1) Yer yer dilenildiği gibi at koşturulabilecek bir bölüm edasında da olsa kendince onun da kuralları vardır.

2) Uzun metraj başlığı açılana kadar herhangi bir filmle ilgili tartışmak istediklerinizi bu başlık altında tartışalım. (Yeni bölüm açılana kadar)

3) Arkadaşınızın , teyzenizin oğlunun ya da hiç tanımadığınız birinin filmlerini paylaşmak için bu bölümü kullanınız. (Yeni bölüm açılana kadar)

4) Sabit başlıklar çoook önemlidir. En önemli sabit başlıklar bu bölümdedir. KHA, youtube videoları, vimeo videoları, ilginç web siteleri, benim de söyleyeceklerim var o kadar muazzam başlıklardır ki sizi yüzlerce yeni başlık açmaktan korurlar. Şimdi bu başlıkların işlevleri nelerdir:

FFHA: önemli, komik ve türlü sıfatları önüne ekleyebileceğiniz bir haber mi gördünüz, o zaman bu başlık içine linki yapıştırıveriniz.

İnternetten Videolar: Amacı gayet açık sanırım. Tabi er*tik-p*rno yok. :)ilginç web siteleri: FFHA ile karıştırılan bir başlıktır. Aralarındaki fark, ilginç web sitelerinde web sitesinde yer alan bir haber bir aktivite vs. 'nin değil sitenin bütününün paylaşılmasıdır.

benim de söyleyeceklerim var: canınız mı sıkılıdı bir şey mi söylemek istediniz. gönlünüzce geyik mi yapmak istiyorsunuz. işte başlık bu.

5) Cevap yazmak için alıntı yaptığınız iletilerin içinde eğer foruma gömülmüş video varsa alıntıyı videoyu silerek değiştirin. Bir sayfada üç beş tane aynı video gömülü olarak durmasın. Göz var izan var.

Kilitli

“Konu Dışı” sayfasına dön