Kimse Bizi Konuşmasın (Uzun Metraj)

Forum üyeleri bitirmiş oldukları projelerini burada eleştiriye açııyor, üyeler kırbaçları çıkartıyor.
screenwriter27
The Recruit
Meslek: Senaryo Yazarı

Re: Kimse Bizi Konuşmasın (Uzun Metraj)

Mesaj gönderen screenwriter27 » 06 Eyl 2018 09:50

Hayırlı olsun, bahtınız açık olsun.

Kamera çok sallanıyor, sanki bir çocuğun eline vermişsin kamerayı gibi yada sinemada korsan çeker gibi olmuş çok sallanıyor görüntü...
"Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına.” Mevlâna 8)

kbkfilm
The Recruit

Mesaj gönderen kbkfilm » 10 Eyl 2018 21:03

Kamerayı omuzda kullandık. Sanki dükkanın içine kameralı birini sokmuşsun gibi ya da bu kişilerin hayatlarına şans eseri şahit olunuyormuş gibi bir hava olsun istedik. Bazısı sevdi bunu, bazısı da hoşlanmadı...
En son kbkfilm tarafından 10 Eyl 2018 21:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

kbkfilm
The Recruit

Mesaj gönderen kbkfilm » 10 Eyl 2018 21:04

Bruno Monte yazdı:
05 Eyl 2018 09:49
İzleyici beklentileri çok farklı olabiliyor.. Çok zor beğenen bir izleyiciyim, filmin çekim kalitesine, teknolojisine, oyuncuların ismine kesinlikle bakmam.. Bir filmde benim için aslolan tek şey senaryo, doğallık ve realizm.. Sıkmıyorsa oturup izlerim..
Ben filmi acayip beğendim, oyunculuklar da yeterliydi..
Bir film toplumsal bir mesaj falan vermek zorunda da değil.. Ben gündelik yaşamdan bir kesit buldum.. Hele ki, Erol'un ruh haletine ve gelişen olaylara göre bir şöyle, bir böyle konuşması, kişiler hakkinda yine aynı şekilde atıp tutması, muhtaç olduğunda başka bif tavır sergilemesi izleyiciye çok iyi geçirilmiş..
Özer karakterinde de izleyiciye bir ters köşe var, saf bir çocuk izlenimi veriyor, herkesi ters köşeye yatırıyor..
Bem acayip beğendim, çok başarılı buldum..Tadı damakta kalıyor, devamını özlemle bekliyorum..
Replikler de çok hoş ayrıca...Filmi izledikten sonra ilham da aldım diyebilirim.. Kafamd farklı a bif şeyler canlandı.. İlgilenirseniz sizinle de paylaşmak isterim..
Çok teşekkürler... Her türlü yoruma/fikre açığım... İsterseniz özel mesajdan da yazabilirsiniz...