Adobe Premiere Video Kanalı tek video kabul etmiyor

Allahın Cezası Adobe Premiere montaj programının inceliklerini buradan sorup öğrenin.
kdurmaz
The Recruit

Adobe Premiere Video Kanalı tek video kabul etmiyor

Mesaj gönderen kdurmaz » 29 Eyl 2017 13:52

Öncelikle merhabalar;

Edit yaparken sol ekranda kesip biçtiğim videoyu, video kanalına tek başına kabul etmiyor ama tek sesi kabul ediyor. Ancak iki videoyu project kısmından birden atarsam kabul ediyor yine project kısmından tek videoyu kabul etmiyor. seçmeden atmak zorunda olduğum için boş kalabalık oluşturuyor ve işleri zorlaştırıyor.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.

TarıkAlpat
Raging Bull

Mesaj gönderen TarıkAlpat » 30 Eyl 2017 15:37

Bu durum bazen bende de oluyor. Adobe’ un birçok bug u var bunun gibi. Pr den Audition a geçiş yapamıyorum bazen mesela. Pr birçok kez su kaynatıp kendini kapatıyor. Pc de bulabildiğim herhangi bir sıkıntı yok. Ssd miz yok diye mi bu kadar durum oluyor anlamıyorum ki..

JeanG
Braveheart

Mesaj gönderen JeanG » 03 Eki 2017 14:06

premier'in pek bug'ı yok. arkadaş video kanalını aktif etmemiş timeline üzerine. v1, v2 yazan kutulara tıklayarak aktif etmeniz gerekiyor etmezseniz source penceresinden atmaya çalıştığınız kısmı hangi kanal aktifse oraya atar.

kdurmaz
The Recruit

Mesaj gönderen kdurmaz » 09 Eki 2017 12:48

aynen öyle aktif edilmediğinden sorunla karşılaştım. kafayı yiyordum oraya bakmak sonradan aklıma geldi. teşekkürler

“Adobe Premiere” sayfasına dön