birlikte senaryo yazacak senarist veya amatör senarist

18.04.2017 Tarihli forum için ilan edilen yeni kurallara göre, bu tarihten önce açılan başlıkların depolandığı arşiv bölümüdür.
Kilitli
lovelyvanilla
The Recruit

birlikte senaryo yazacak senarist veya amatör senarist

Mesaj gönderen lovelyvanilla » 30 Eki 2014 18:55

Merhaba,
öncelikle bu siteye daha bugün geldim ve pek fazla inceleyemedim ama çok önemli bir şeyi, sinema konusunda birlikte çalışmak isteyen insanları ortak bir paydada buluşturma işini gerçekleştirdiğini düşünüyorum. Ben amatör senaristim ve yaklaşık iki yıldır senaryo yazma işiyle ilgileniyorum.Ankara'da yaşayan, belli bir vakit ayırabilecek ve benimle birlikte senaryo yazabilecek bir senarist veya senarist adayı arıyorum. Alınan herhangi bir proje yoktur. Birlikte film senaryoları yazılacak ve daha sonra yapımcıya ulaşılmaya çalışılacaktır. Şu an için herhangi bir maddi getiri söz konusu olmasa da birlikte yazılan senaryo satıldığı takdirde bir maddi getiri söz konusu olacaktır. Fakat şu an sadece gönüllülük esasına dayanan bir olaydır. İlgilenen arkadaşlar lovelyvanilla@mynet.com adresine mesaj atarlarsa sevinirim.

kuzeydeniz
Donnie Darko
Meslek: Yazar, Şair, senarist
İletişim:

Mesaj gönderen kuzeydeniz » 30 Eki 2014 19:27

Hoş geldin. Umarım her şey düşündüğün ve hayal ettiğin gibi gider. Başarılar.

aleste
Wizard of Oz

Mesaj gönderen aleste » 30 Eki 2014 20:01

senaryo için yaşadığın şehirde bulunmasına ne gerek var onu anlamadım ben.
oh be :D

onucuncu
Great Dictator
Meslek: Senarist

Mesaj gönderen onucuncu » 31 Eki 2014 11:21

Türkiye'de önemli olan senaryo yazmak değil, yazdığınız senaryoyu yapımcılara okutabilmektedir.
Ben de hazır yazılmış 6 tane uzun metraj film senaryosu ve 2 tane de dizi projesi var.
Ben bunları size göndereyim, siz de bunları yapımcılara sunmaya çalışın.
Proje kabul olursa, senaryoya ödenecek kaşenin % 30'u size ait olur ve jenerik bölümünde sizin de adınız yazılır.
Böyle bir ortaklığı uygun görürseniz bana özel mesajdan bildiriniz.
Saygılarımla,
Deccal, gördüm seni sobe.

posthane
The Recruit

Mesaj gönderen posthane » 05 Mar 2018 00:15

onucuncu yazdı:
31 Eki 2014 11:21
Türkiye'de önemli olan senaryo yazmak değil, yazdığınız senaryoyu yapımcılara okutabilmektedir.
Ben de hazır yazılmış 6 tane uzun metraj film senaryosu ve 2 tane de dizi projesi var.
Ben bunları size göndereyim, siz de bunları yapımcılara sunmaya çalışın.
Proje kabul olursa, senaryoya ödenecek kaşenin % 30'u size ait olur ve jenerik bölümünde sizin de adınız yazılır.
Böyle bir ortaklığı uygun görürseniz bana özel mesajdan bildiriniz.
Saygılarımla,
Sn. onuncu,
Ben de ciddi olarak sinema ile ilgileniyorum. Eğer hala Ankara'da iseniz iletişime geçelim.
posthane-k2@yahoo.com
Adresine lütfen iletişim bilgilerinizi gönderin.
Görüşmek, birlikte çalışmak dileğiyle.

Kilitli

“Ekip Arayışı Arşivi” sayfasına dön