Bildirimler
Tümünü temizle

Yeni siteye ilk kez gelen eski üyelerin, giriş yapabilmek için şifrelerini sıfırlamaları gerekiyor.

Şifre sıfırlamak için buraya tıklayın

[Çözüldü] Yeni senaryoya başlamak

Sayfa 2 / 2
KEzzAP
(@kezzap)
Godfather Admin

Elbette soracaksın, ama mesele sorun soru sormayı ve cevap aramayı aşan bir yerde. Oku, araştır, soruların varsa yine sor. Ama senin de emeğini görelim. Sadece cevap bekleme, biz sadece az bir cevap verebiliriz, gerisini kendin öğreneceksin. Yönlendirilmeye ihtiyacın olduğunda biz buralardayız, çekinme. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/03/2021 1:58 pm
omer44 beğendi
Hasbatur
(@hasbatur)
Forrest Gump

@omer44 Arkadaşım, sorunun cevabını alacak en kolay yer burası, yanlış yapmış değilsin. Buradaki herkes birilerine yardımcı olmak için can atan insanlardır, bu güne kadarki izlenimlerinden bu kanıya vardım ben. Ben de öyle biriyimdir, öğretmekten büyük zevk duyarım ve ayrıca çok da iyi bir öğreticiyimdir. Ama soru sormak da bir bakıma karşımızdaki kişiyi ne kadar ciddiye aldığımızı ya da onu ne kadar önemsediğimizi göstermektedir. Yani Kezzap'ın sorduğu bir soru karşısında ben zorlanabilirim, birçok kaynaktan araştırma yapıp bu sorunun cevabını canla başla vermeye çalışabilirim; bu durum Kezzap'ın seviyesini ve temel birikimini gösterdiği gibi bana ya da bizlere olan saygısını da gösterir. Ama öyle sorular da vardır ki, hiç kimseye sormaya gerek kalmadan küçük bir araştırmayla ya da beş dakika düşünerek cevabını bulabilirsin. Bunu yapmak varken kalkıp sanki çok önemli bir soruymuş gibi sorarsan ve cevap beklersen, birilerini hem germiş hem de gereksiz yere enerjilerini tüketmiş olursun. Çünkü sana verecekleri cevabın ne sana ne de başkasına bir yararı olacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/03/2021 5:52 pm
omer44 beğendi
Cem123
(@cem123)
Mad Max

Ömer, KEzzAP'ın EldenEle Sinema isimli çok güzel YouTube kanalı var. Çok da güzel anlatıyor çok sayıda meseleyi. Göz atmanı şiddetle tavsiye ederim. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/04/2021 6:04 pm
omer44 beğendi
omer44
(@omer44)
Django

@cem123 Artık abonesiyim. 🙂 

CevapAlıntı
Başlığı açan Gönderildi : 03/04/2021 4:17 pm
Cem123 beğendi
Sayfa 2 / 2
Paylaş: