Bu fotoğrafları nas...
 
Bildirimler
Tümünü temizle

Yeni siteyle ilk kez karşılaşanların giriş yapabilmek için şifrelerini sıfırlamaları gerekiyor.

Şifre sıfırlamak için buraya tıklayın

 

Eski bir url'den yönlendirilmişseniz, sağdaki arama kutusunu kullanın.

Bu fotoğrafları nasıl çekebilirim?  

Sayfa 3 / 3
KEzzAP
(@kezzap)
Godfather Admin

Evet söylediğim zaten bunun gibi bir şeydi. Fakat burada yanıltmasın, o etkiyi alabilmen için yine arkaplanı iyi ışıklandırman gerekebilir. 

Siyah koyduğun durumda da, sıkıntı o kırışıklıklar falan. Renk düzenlerken siyahları kıstığında o kırışıklıklar dalgalanmalar kaybolup kaybolmuyor mu ona bakmak lazım. 

Arkası için Işıklandırma yapma sebeplerimizden biri de zaten beyazı patlatmak ve düz patlamış bir beyaz elde etmek. Materyal büyük olasılıkla pürüsüzdür, ama ne kadar pürüzsüz olursa olsun neticede bir materyal ve yeterince ışıklandırılmazsa, dokusunu belli edebilir, fakat yine de bu durumda bile beyazları arttırarak sorunu çözebilirsin. Fakat arkanın beyazlarını arttırmak karakterin de beyazlarını arttırmak demek olacağından istenmeyen bir sonuca ulaşabilir. Bu durumda da maskeleme yapman yani ön ile arkaya ayrı müdahale edebilmek için birbirlerinden ayırman gerekir. Yine de tüm bu saydıklarım en kötü senaryolar. O ürünü yeterince ışıklandırdığın bir durumda, istediğin sonuca ulaşabileceğini varsayıyorum. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/12/2020 7:30 pm
Cem123
(@cem123)
Mad Max

Anladım. Teorik olarak mümkün olması güzel, üzerine çalışacağım. Teşekkür ederim.

CevapAlıntı
Başlığı açan Gönderildi : 30/12/2020 10:05 am
Sayfa 3 / 3
Paylaş: